Becca Sunchaser Palette: Tieto teplé farby vyzerajú krásne na tostickej koži

pomocou palety Becca Sunchaser … Nepýtajte sa ma, čo sa deje tu s týmto prítomným, pretože nemám potuchy, Avšak aspoň môžete vidieť moje tváre !
Dievča, rozumiete presne, ako becca je typ neformálne chápaný, ako je, ako, HBIC z make-upu na pláži? Každopádne som sa snažil používať na pláži vlny dnes ísť s kombináciou Sunchaser Becca (34 dolárov) na mojich lícach, rovnako ako nemôžem si vybrať, či moje hradné vyzerá viac umelo strnulé alebo len obyčajné chaotický.

Alebo je to obyčajné chaotický?
Eh, idem s chaotickým.

REKLAMA

Sunchaser je kombinácia Le cheek, ktorá vyšla skôr na jar, rovnako ako je to stále k dispozícii. Je to nádherný teplým tónovaným červenaním, bronzer, ako aj zvýrazňovačom, ako aj keď si to prinesiete domov, budete dosť pokrytý koncom leta.

Z vrcholu: Ipanema Sunset Bronzer, Apricot Blossom červenať, ako aj opál zvýrazňovač

Nevykonávajte sa o Zlatý opálenie Ipanema Sunset Bronzer opúšťa Galaxy O ‘Shine na tvoje tváre, pretože aj keď to vyzerá iskrivo v panvici, povrch je viac satiny matte na lícach (ak sa vám to páči tak, že nemôžete Online bez neho, v dlhodobej línii je tiež plnohodnotná panvica iPanema.

Coral marhuľový blossom červenať, je tiež matný, rovnako ako hot sakra! – Pozrite sa na ten pigment. Kedy som naposledy potreboval (jeden!) Potiahnite pre obe tváre? Nemôžem si spomenúť. To je však to, čo sa tu deje, tak využite najľahší dotyk, keď ho zamiestite na tieto jablká.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Som si celkom istý, že je to le odtieň, pretože som ho nevidel v dlhodobej zberu Becca.

Becca Sunchaserová kombinácia ($ 34)
Je to chvíľa, odkedy som použil becca opál trblietavý pokožka perfektor, teplý zlatý zvýrazňovač z dlhodobej čiary, rovnako ako ja nechápem, či BECKA zmenila vzorec, alebo ak sa môj vkus), alebo ak sa vyvinula môj vkus To je oveľa viac šaržerstva, než si pamätám. Skončil som ho, čo nebolo ťažké, pretože opál je rovnako jednoduchý ako kedykoľvek predtým.

Vlastne, teraz, keď som verím o tom, čo v tejto kombinácii je jednoduché, aby sa miešali, takže je nepravdepodobné, že by ste omylom maľovať červenať / bronzer / zvýrazňovač pruhy na vašich tváre (ktoré som úplne urobil predtým, hrôza!).

Verdikt

Som do toho. Mimoriadne navrhujem túto paletu, najmä pre tan krásy, pretože tie teplé farby vyzerajú krásne na tostickej koži.

A aj keď sa červenavka, bronzer, ako aj zvýrazňovač sú všetky metódy pigmentované, sú stále celkom jednoduché na miešanie. Pokiaľ trochu miešate, nemali by ste skončiť s zjavnými líniami na vašich tváre.

REKLAMA

Cena $ 34 sa tiež zdá byť rozumné všeobecné pre vysoko kvalitný produkt, ako je tento.

Vaša priateľská komunitná krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *