5 vecí, ktoré som v poslednej dobe miloval

1. Obchodník Joeho vyživovacia sprcha a vaňa čistiaca olej s mandľovým olejom

Sekcia starostlivosti o telo na obchodníkovi Joe bola ukončená? v poslednej dobe. Situácia v bode: Nourish Sprcha & Temačný olej s mandľovým olejom, ktorý je TJ Dupe pre elegantné Schmancy $ 25 l’Occitane mandľový olej. Je to bohatý, hrubý hydratačný olej, ktorý sa zmení na mliečnu bielizeň, keď sa dostane do kontaktu s vodou, ako aj verím, že sa vám to páči, ak 1) máte suchú pokožku, alebo 2), ak nosíte skvelé ponuky opaľovacieho krému, ako aj pohŕdate lakťovou mazivom potrebným na jeho odstránenie, alebo 3) kombináciu dvoch.

Rozhodujúce pre čo najviac z toho, našiel som, je trieť trochu blob z toho na mojej koži, zatiaľ čo moja koža je suchá, kým sa dostanem do sprchy alebo kúpeľa. Týmto spôsobom môžem úplne pracovať v produkte bez toho, aby som okamžite umyla. Potom, keď sa dostanem do sprchy, to je, keď sa mi páči rozvíjať ho na aromatické, mandľové voňavé hydratačné mlieko. Využívam mäkkú bielizeň tkaninu, aby som opatrne odlupoval moju kožu, avšak aj ruky, ako aj kúpeľné poofs fungujú.

REKLAMA

2. Trader Joe hydratačný hyaluronický gélový krém

To je také veľké, že som dostal záložnú fľašu! Páči sa mi presne, ako rýchlo sa tento nevystrelený gélový krém absorbuje, ale nedostane sa to skrútené … môže sa cítiť svetlo, avšak balenie hlavnej hydratačnej omietky. Mimoriadne navrhujem aplikovať to po sprchovaní s čistiacim olejom! Cítite sa, že ste práve strávili deň v kúpeľoch.

3. Obchodník Joe’s Nízky tučný citrón jogurt

Snažte sa, aby ste neboli vystupení jasnou žltou farbou, pretože tak ďaleko, ako jogurty s citrónom, toto vrcholy. Nie je to tak dobre nádherné, má neuveriteľne bohatú textúru, rovnako ako to chutí ako dezert. Yum!

4. Môj meyerový citrónový strom

Hovoriť o citrónoch, Majte na pamäti Meyer Lemon Tree Mám minulý rok? No, nakoniec má na ňom malé bitové citróny! Kedykoľvek chodím tým, bitové citróny sú väčšie, rovnako ako väčšie. Nečakám nárazník citrónov, aj keď, že rastlina nie je vo významnom hrnci, však vezmem to, čo môžem dostať.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

5. Neutrogena Sheer Zink Youngster Minerálne opaľovací krém

Dostal som túto fľašu Neutrogena Sheer Zink Youngsters Minerálne opaľovací krém pre Connor (začne tábor tento týždeň, rovnako ako bude mať veľa vonkajších dobrodružstiev), ale páči sa mi toľko, že som veriť, že som dostal pár fliaš len pre seba . Má problémy s opaľovaním s opaľovaním s opaľovaním, ako aj tento fyzický, minerálne ochrany, ktorý má oxid zinočnatý 21,6% ako aktívna zložka, je jediná, ktorá ju nezdá, že ju neobťažuje.

Väčšina minerálnych opaľovacích krémov sa normálne trvá natrvalo, aby sa trieť, avšak to rýchlo, čo mám rád, rovnako ako aj keď biely / purpurový obsadenie je trochu intenzívne, po 10 minútach to nemôžete naozaj vidieť.

Je to veľmi odolné voči vode (významný plus!), Takže budete musieť využiť buď čistič na báze oleja alebo nejaký typ čistiaceho balzamu, aby ste ho úplne eliminovali. Na mňa, budem využívať čistiaci olej TJ, ako aj pre Connor’s Bit Youngster Koža, využívam len ten najmenší bit AVENE Xeracalm A.Ed Lipid-Doplniaceho čistiaceho oleja.

REKLAMA

Čo ste v poslednej dobe milovali?

Vaša priateľská výzva na odvolanie komunity,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *