Wintertime Starostlivosť o pleť: Tento malý prepínač na vašu sprchovú hru môže vás zmeniť na obrovskú softlies

, keď je podlaha sprchovacej miestnosti studená, rovnako ako ste vlastne zmrazenie zadok, prineste hydratačný krém tela alebo Telesný olej s vami do sprchy.

Držte ho na poličku, rovnako ako svoju sprchovú vec. Potom, keď ste hotoví, uterák, rovnako ako zvlhčovať predtým, ako budete dokonca vystúpiť zo sprchy.

REKLAMA

REKLAMA

Potom triasť päsťou na hrozný Hobgoblin, ktorý rozhodol, že nenastaviť ústredné kúrenie vo vašom byte!

7 Ťažké hydratátory, aby sa do vašej sprchy

Filozofia neuveriteľná milosť šľahačka Creme, od neuveriteľnej Grace Jemné parfum Jumbo Layering Set ($ 75): ženský, škádlení, rovnako ako úžasne zvlhčovať, to opustí pleť voňajúci slabo z Muguetových kvetov (Lily of the Valley), Bergamot, rovnako ako MUGK. ponúkané teraz online.

L’OCCITANE SHEA BUTTER WHIPPLESKEJ KRMU ($ 24): Svetlo, ale extrémne hydratačná pena, ktorá berie rýchlejšie, ako môžete povedať, “áno, chcel by som si vziať dom, ktorý robustný oranžový detský tabby.” ponúkané teraz online.

Laura Mercier Golden Honey Musk Souffle Telo Creme, z tela & Bath Duet ($ 50): Znova uhiste smädovú pokožku, zatiaľ čo oddávate vaše zmysly s touto teplou, rovnako ako relaxačnú zmes aromatického medu, rovnako ako jantár. ponúkané teraz online.

AVENE Teleso Olej (24 USD): Hustá, bohatá minerálny olej-telový olej so zemitým, broskyňou. ponúkané teraz online.

Tata Harper Revitalizačný telový olej ($ 90): Je skvelé vidieť výrazné slová, ako slnečnicový olej, hroznové semeno, ako aj olivový olej, v hornej časti tejto drahých, zvlhčujúcich produktových komponentov. ponúkané teraz online.

Neutrogena Teleso Oil vôňa bezplatná (9,99 dolárov): Poraziť suchú pokožku bez toho, aby ste zničili svoj rozpočtový plán s touto rýchlo absorbujúcou vôňou bez výfore. ponúkané teraz online.

Amlactin alfa-hydroxy terapia hydratačný telový krém (18,99 dolárov): exfoliačné mlieko pozostávajúce z 12% kyseliny mliečnej. Vybral som si ho na Costco asi pred mesiacom, rovnako ako mojejšie pre to rastie každý deň silnejší! Využívam ho na mojom tele, rovnako ako som presvedčený, že to robí fantastickú prácu, ale skutočne drží moje lakte, kolená, ako aj nohy cítiť báječne mäkké. ponúkané teraz online.

Vaša priateľská výzva na odvolanie komunity,

Karen

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *