Aktualizácia tehotenstva, 28 týždňov!

Práve som vydal na druhý deň na blogu na blogu, ale za chvíľu som neurobil aktualizáciu YouTube, takže tu sme tu 28 týždňov! Dievčatá, inak chápané ako môj bit ninja, pretože kopy po celú dobu dlhé, robí sa dobre.

Vaša priateľská výzva na odvolanie komunity,

REKLAMA

REKLAMA

Karen

P.S. Nie je však spojené s manželskou osobou, ale to môže byť miera záujmu, ak ste fanúšikom s klinikami, rovnako ako online v južnej Kalifornii …

Z kliniky PR:

“Clinique, ako aj Eden Passante, DIY Professional za CUBER & CHARM, oslávte dovolenku s bezplatnými službami na mieru na zákazku na zákazku v Južnom pobreží pobrežia Macy [v Costa Mesa].

“V posledných niekoľkých dňoch pred dovolenkou, Clinique vyrábala najlepšiu jednorazovú dovolenku! Tento rok, Clinique, ako aj Eden Passante, DIY Professional, ako aj tvorca blogu Sugar & Charm, oslavuje spolu s Custom-Made Holiday Gift-Wrap, DIY Súčasné Toppers, rovnako ako darčekové tagy!

Macy’s South Coastline Plaza
3333 Bristol Street
Costa Mesa, CA 92626
Piatok, 18. decembra 2015
5:00 – 7:00

V piatok, 18. decembra 2015, bude Clinique dodávať bezplatné služby na mieru-wrap Services s nákupom akéhokoľvek typu prázdniny kliniky. Eden Passante bude pridávanie DIY darčeky, aby sa celkom každý súčasný, takže príjemca sa cítime ďalšie zvláštne predtým, než dokonca otvoria svoj dar! Berieme úzkosť z dovolenky nákup – príď vyzdvihnúť nejaké darčeky na poslednú chvíľu s budou na zákazku alebo sami, aby ste si trochu dovolenku darček, aby ste sa rozbalili, mali by ste to mať! ”

Hmm … I Online niekoľko sto míľ ďaleko, ale vždy by som mohol vždy využiť jeden viac tváre POP červenať.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *