Príchod do San Francisco 21. marca, rovnako ako k dispozícii všetkým: Ja, umelec – make-up fórum

Volanie všetkých odvolaní? nadšencov, ako aj akademické? ? nadšencov!

Boli ste niekedy v skvelom dohovore alebo seminári, kde ste objavili tonu prospešných vecí? (Photoshop World? V Las Vegas bol jeden pre mňa. Extrémne navrhol, ak ste do digitálnej fotografie.) Ak pôjdete buck divoký za krásu, ako si hádam, že s najväčšou pravdepodobnosťou urobím (* Ahem *, ako MOI), Mark Váš kalendár na marec 21-23 Od make-upu Show, ktorý má každoročne umiestnenie v rôznych mestách USA, drží nový trojdňový odvolanie Pro / Peep / Lovník (je to k dispozícii všetkým, avšak vstupenky sú drahé akademický program Zavolal I, umelec – make-up zobraziť fórum.

REKLAMA

Môžete zvýšiť svoje zručnosti z make-upu umenia, zistiť o odvolaní biz, ako aj marketingu, ako aj fotografovanie. Samozrejme, že by ste mohli siete, uspokojiť s ostatnými oslovujúcimi milencami, ako aj ľudia, ktorí pracujú v Biz.

Každý deň sa zameriava na rôzne témy, rovnako ako umelecká strana, fotografia alebo budovanie značky, ako aj triedy budú vyučované odvolacími odborníkmi.

(Tu môžete skontrolovať úplnú rutinu so všetkými popismi tried.)

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Priestor je obmedzený, takže ak máte záujem, rovnako ako aj bude vonku tu v oblasti Bay, môžete získať vstupenky, rovnako ako dostať oveľa viac deektorov na webovej stránke.

FYI, vstupenky sú drahé (skoré vtákové náklady pre jedného dňa je 650 dolárov!), Aby to takisto zahŕňa prístup k zisk do make-upu make-up shopu 24-25, kde sú iné workshopy, rovnako ako významná displej , ako aj môžete získať diskontné sadzby na odvolacích produktoch z obsahujú pre vôbec, NYX, Viseart, ako aj viac.

REKLAMA

Počul som toľko o make-upu show v priebehu rokov, rovnako ako som nikdy predtým predtým, ale to však môže byť rok. Zdá sa, že by to bolo hlúpe zo mňa, aby som nešiel rok, keď je to v oblasti Bay.

Vaša priateľská výzva na odvolanie komunity,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *