Videl akýkoľvek typ skvelých obrázkov?

MÔŽU ALEBO NESMIE POTREBUJE NÁKLADNOSTI NA VYPNUTIE KONTAKTU KICKUJÚCEHO POTREBUJÚCEHO POTREBUJÚCEHO PROSTREDNOSTIKU IF / Keď sa mi páči niekoľko z obrázkov pohybu na mojom lete si vychutnať zoznam.

Rovnako ako tento:

REKLAMA

Prvýkrát som sa snažil, nemohol som to urobiť s prívesom! Skontroloval som sa o tom v potešení týždenne, rovnako ako samozrejme, keď to bolo skrínované na niektorých filmových osláv v tomto roku, ľudia opustili filmové divadlo, ktoré kričali, rovnako ako plač!

Vychádza z 8. júna – deň pred mojím B-Day (Gemini v dome!).

YUP, My My Motion Picture Desire Countering je už o míle dlho, pretože El Hub, rovnako ako ja idem len každých pár mesiacov, čo je s najväčšou pravdepodobnosťou len zvažuje, že som osoba, ktorá musí vziať mačaciu NAP teraz v strede filmu. Vyskytla sa v každom obrázku pohybu, ktorú sme odišli, aby sme zvážili, že sa narodil Connor. Dajte mi do tmavej miestnosti, rovnako ako Bam! – Spím. ?

Udelené, neverím, že sa vyskytne, ak ideme vidieť dedičné (nie je to ako Toni Collette?).

Vyzerá to desivé ako frack.

Pravdepodobne som chcel vidieť …

Môj priateľ Suz v komentároch poukázal na zničenie na druhý deň, rovnako ako to vyzerá skvele, ako aj intenzívne. Hviezdy Natalie Portman, rovnako ako vidím, že ponúka na iTunes na prenájom. Verím, že tento víkend sa tešíme.

A samozrejme, tam sú blázniví bohatí Asiati …

Chcel som si ho užívať za Constance Wu, pretože sa mi páči v čerstvom z lode. Je vtipná na tejto show – úplne mi pripomína moje orientálne Tiger Mommy v 80. rokoch, ako aj 90. rokoch. V ideálnom prípade môžem skontrolovať knihu pred videním filmu!

REKLAMA

A čo ty? Videli ste nejaký typ skvelých obrázkov v poslednej dobe? Čo je na vašom zozname?

Vaša priateľská výzva na odvolanie komunity,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *