13 Sladké sviatky

Sladké sviatky!
Breaking News (MBB) – V tom, čo môže prísť ako šok na absolútne nikto, muži a ženy na celom svete procrastinácia a uvádzanie nakupovania sviatok.

Naozaj, ako sa vám očakáva, že sa zameriavam na nájdenie najlepšej dovolenky na ponožky, keď rozptýlenie, ako je Mariah Carey’s New Reality TV Show Existuje?

REKLAMA

P.S. HomeGirl robí * všetky * jej na kamerové svedectvo v spodnom prádle. Je zrejmé, že MC žije jej najlepší život.

Ak sa stále snažíte nájsť dary pre vašu prácu Manželka, BFF, SIS, MOM, významné iné alebo iné krásy-milujúce dievčatá alebo deti vo vašom živote, a nemáte potuchy, kde začať, tu sú niektoré sladké sviatky zvážiť.

1. Laura Geller tak báječný vol. 4

Šesťčlenné 6 kusov Laura Geller. 4 SET je o žiare. Dodáva sa s teplými, šmýkarnými odtieňmi na osvetlenie tváre, viečka a pery, a to tiež obsahuje zamatový primér na tvár a dvojitým čelným štetcom. Je to 59 dolárov a k dispozícii Meow v Ulta a Laurageller.com.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Čo sa dostanete do Laura Geller tak báječný set …
Báječný, tiež známy ako “lahodne nádherný”
Laura Geller tak báječný vzorkovník
2. Terry Implious Baume de Rose

Terry’s Implious Baume de Rose Gloss Set je pre lords a dámy, ktorí milujú fantázie-schmacty hydratačné lezy, ktoré nie sú príliš lepkavé.

Vážne, však, kto potrebuje tucet ruží, keď by ste mohli mať lipgloss, ktoré cítia ako ruže a vydržia oveľa dlhšie ako týždeň?! Terry Implious Baume de Rose je $ 65 a k dispozícii teraz na obchodných domoch a Barneys.com.

Terry Implious Baume de Rose Set, $ 65
Vzorkovníctvo …
3. Terryho Nezvrdlou Ombre Blackstar Darčeková zbierka

$ 155 (!) Terry Ombre Blackstar Set

Terry’s Imberious Ombre Blackstar Darčeková zbierka je dodávaná so šiestimi dlhotrvajúcimi krémovými sýtami. Je to $ 155 a teraz k dispozícii na obchodných domoch a Barneys.com.

4-7. CIRCA APLOFT Cinematic Eyes Palettes

CIRCA Appement Creative Riaditeľ Eva Mendes, A.K.A. Ryan Gosling’s Baby Mama, urobil skvelú prácu na týchto 17 $ cinematic eyed palety. Nikdy som ju neodpustil za krádež Ryana od nás, ale som trochu menej horký, pretože tieto očné tiene sú na mieste. Mierne pigmentované prášky sa cítia báječne mäkké, a ich miešanie je ľahko ročník. Moje Faves sú Rose Gold Blush Romance Palette a šperkové dymové napätie. Sú to 17 dolárov a sú k dispozícii teraz v obchodoch Walgreens.

CIVA Cinematic Eye Palette v Smokey Suspentné
CIVA Cinematic Eye Palette v Smokey Suspentné
CIRCA Cinematic Eye Palette v červenatej romantike
CIRCA Cinematic Eye Palette v červenatej romantike
8-12. Dovolenkové sady podľa E.L.F.

Za cenu sa nemôžete pokaziť s jedným z týchto súborov z E.L.F. Za $ 5, Prep & Play, lemované a očarujúce a lipové prehliadky sú kradne. Dokonca aj Chic Sixteen Súprava so štyrmi štvorkolkami je len 15 USD. Sú k dispozícii teraz na drogériách, cieľovej a elfcosmetics.com.

E.L.F. Prep & Play a Paráda pre pery
13. Aveda pocit vyrovnaný je darček

Pocit Aveda Balanced je darčeková súprava, $ 79

REKLAMA

Aveda je $ 79 pocit vyrovnaný je darčeková sada prichádza so sedem tela spreje na vyváženie a zosúladiť tie čakry! Je k dispozícii meow na aveda obchodoch a aveda.com.

Váš priateľský sektorový závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *