Make-up, ako aj Charm Blog Monday Ankent, Vol. 520

veril za deň

Takže … Čo je to pondelok?

No, nie je to presne anketa. Je to oveľa viac z neustále sa vyvíjajúcej (devolving?), Trochu náhodný zoznam obáv, ktoré som odviedol návštevníkom každý pondelok ráno za posledných 11 (!) Rokov. (Je to ako Kickstart pre váš mozog.) Vždy som potešený čítaním vašich odpovedí v komentároch, rovnako ako dúfam, že ste potešili v čítaní bane.

1. Aká bola najlepšia trieda, akú ste niekedy vzal ako dospelý?

Určite hip-hop tanečná trieda. Predtým, než som preniesol do Novana, išiel som dvakrát alebo trikrát týždenne. Môj kamarát Jackie učil triedu v Close-by Dance Studio, rovnako ako to bolo len veľa dospelých žien, ktoré by dostali svoj hip-hop na hodinu. Bola to veľká zábava! Vždy som sa cítil trochu nepríjemný balet, rovnako ako jazz, ale hip-hop vždy sa cítil správne.

2. Ak ste šli na vysokú školu, presne, ako ste si vybrali, kam ísť?

Aby sme boli úprimní, veľký obchod bol diktovaný na základe vzdialenosti, ako aj financií, ako aj mnohé z inštitúcií, ktoré som bol v Kalifornii verejnými inštitúciami, pretože boli v rozpočte môjho rodiny. Išiel som do UC Davisu, rovnako ako mi dovoľte, aby som uviedol veľmi prvý, že som večne vďačný, že musím ísť na inštitúciu vôbec. Oh, môj gosh, tak, tak vďačný. Skutočne som si želal ísť do UCLA, ale moji rodičia to cítili, rovnako ako ďaleko, rovnako ako v podstate sedeli ma dole, rovnako ako uviedol Davisovi, čo by zaplatili, rovnako ako by som ho mohol vziať alebo ho . Tak som to vzal!

REKLAMA

V tom čase som bol taký mladý, rovnako ako to naozaj nemyslel presne, ako sa obhajovať sám seba alebo diskutovať o tom, čo som si želal, ako aj prečo, tak som urobil, čo by som chcel robiť. V spätnom pohľade, všetko vypracované. Davis bol skvelým školou, rovnako ako som urobil aj niektorých fantastických priateľov.

3. Pom-Poms, ako aj strapce: V skutočnosti alebo nie?

ÁNO! Brilantne farebné pom-poms, ako aj strapce v dúhe farieb. Včera som ich videl okolo miesta v DSW, rovnako ako teraz chcem Margarita na pláži niekde. ako aj kaftan.

4. Čo je povesť, že ste naklonení veriť?

Prosím, kúzlo bohov, nech je to pravda! Nech sa zvýši krém na ropnú rukoväť vrátil do TJ včas pre Deň matiek. * Urobiť milión bit modlitby ruky najlepšie *

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

5. Posledné nepríjemné stretnutie s niekým?

Som naklonený uviesť, že všetky moje stretnutia sú nepríjemní, avšak posledný skutočne nepohodlný bol v nákupnom centre minulý víkend. Tam bola mladá dáma, ktorá držal najroztomilejší bitka dojčatá žena, ktorá sa pozrela na šesť alebo sedem mesiacov. The infant was using a tutu, tights as well as Mary Janes, as well as had bit pieced ears as well as a bow in her hair. Videl som ju, rovnako ako to bolo, “Ahhh! Squishy detská tvár, “ako aj keď som bol ooh-ing, ako aj AH-ing nad týmto milým bitom baby, som povedal:” Oh, vaše dieťa je tak roztomilé! ” then the young woman said, “She’s my bit sister…” Whoops!

Patience

“Trpezlivosť je cnosť.” I state this to Tabs as well as Connor all the time (why are bit animals always in a hurry?), however I fail to remember that it likewise applies to me.

Be additional client with yourself this week, ‘k? You’ll get where you requirement to go in due time.

Have a fantastic week!

Vaša priateľská komunita kúzla narkoman

REKLAMA

Karen

P.S. right here are the concerns to copy as well as paste with your answers in a comment:

1. What was the very best class you ever took as an adult?
2. If you went to college, exactly how did you choose where to go?
3. Pom-poms as well as tassels: indeed or no?
4. What’s a rumor you’re inclined to believe?
5. Last uncomfortable encounter with someone?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *