Skúšali ste niekedy robiť svoje vlastné domáce produkty starostlivosti o pleť?

Čo sa varí?
Určite, s vecami z kuchyne. Urobil som to niekoľkokrát, čiastočne z čírej zvedavosti, rovnako ako čiastočne, pretože som rád variť, rovnako ako vyskúšať jedlo!

Prvýkrát bol späť v deň, keď som bol teenager, potom, čo som skontroloval o domácej starostlivosti o pleť v časopise (verím, že to bolo sedemnásť).

REKLAMA

Príbeh mal recepty v nej pre domáce riešenie s masky, tonermi, čistiacimi prostriedkami, ako aj takými vecami, rovnako ako som ho využil, aby sa môj extrémne vlastný obchod s práčovňou s mliekom, ako aj citrónovou šťavou.

To cítil Božej, ako aj dobre fungovalo, ale ja som sa v konečnom dôsledku vyčerpal, že som musel zachytiť všetky tie citróny, takže som to prestal robiť po asi dva týždne, rovnako ako sa vrátim do mojej neutrogena bar mydlo, ktorý, btw, bol všetky populárne v 90. rokoch.

V týchto dňoch, v niektorých prípadoch, keď si varím, rovnako ako oliva vonku von, urobím svoj vlastný pej drhnúť zmiešaním niektorých do hrubej pasty s granulovaným cukrom. Potom budem s ním drhnúť pery. Rovnako ako uh … môžem alebo nemusím skončiť jesť trochu, keď to urobím.

REKLAMA

Už ste niekedy snažili robiť domácu starostlivosť o pleť? Čo ste urobili, rovnako ako presne, ako sa to ukázalo?

Vaša priateľská komunita kúzla narkoman

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *