Popoludní v Yountville

predtým, než sa táto studena absolútne vzala minulý víkend a dal ma na vlak na Sniffles-Ville (Achoo!), Stlačil som sa v jednom zábavnom popoludní s mojimi zákonmi, keď boli navštevovaní. Vyšli sme do mesta Napa County of Yountville v Bielej vinárskej krajine, aby sme mali večeru na jednej z obľúbených miest mojej mamy, k jedlu. Bolo to pre jej narodeniny, takže to bolo niečo zvláštne zaobchádzanie. Miesto sa nazýva Bistro Jeanty, a slúžia Fancy French Comfort Food (drahé, ale chutné). Je to všetko o ich hovädzí mäso.

Mali sme nejaký čas pred našou rezerváciou, tak sme šli okolo yountville trochu, a to je, keď som narazil do týchto zaujímavých tekvicov a tento podstatný cucchini.

REKLAMA

Nie, vážne, vec bola polovica mojej veľkosti!

Pretože to bolo asi 100 stupňov, v ten deň, mám veľmi kyslú, citrónovú taliansku tonizujúcu vodu z deli v Store Style Napa. Ja, samozrejme, miloval to (tehotenstvo robí vtipné veci pre vaše chuťové poháriky, prisahám), ale El Hub povedal, že to bolo len o absolútnom najhoršom prípade, že by nikdy ochutnal …

Priamo cez ulicu z štýlu štýlu NAPA je miesto nazývané Bouchon Bakery, ktoré sa vždy snažím pozrieť, keď ideme do yountville, pretože milujem ich macarons.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Je tu skoro vždy riadok von, ale pretože to bol pomalý štvrtok popoludní, kráčal som ideálny a rovno do maracons. Mám štyri – pistácie, lieskové orechy, obr.

Úprimne, ani neviem, prečo sa obťažujem s ostatnými. Musím len znížiť B.S. Nabudúce a získajte celú krabicu solených karamel.

Potom, čo som dostal svoje cookies, bol to čas na večeru! Môj otec-in-Law a ja som si kúpil lastúry s cestovinami, zatiaľ čo El Hub a moja mama-in-Law dostal hovädzie guláš …

Nie je znázornené: obrovské množstvo chleba a masla sme mali tiež.

Všetko a všetko, bolo to úžasné popoludnie!

REKLAMA

A teraz, samozrejme, túžim oveľa viac z tých makarónov …

Váš priateľský sektorový závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *