Je účelne vylučovaný lak na nechty na ďalší obrovský trend krásy?

ako som online, ako aj dýchať! Tam je teraz lak na nechty určený účelne, aby sa odlúpol v dvoch až-štyroch dňoch.

Je to značka s názvom BBX ELSA. Ich rýchlo-suché škrupivé lanko na nechty sa postarajú o tých, ktorí často uprednostňujú svoju farbu.

REKLAMA

Poľsky obsahuje 60% vody, ako aj je zámerne navrhnutý tak, aby sa odlúpol ako nálepka. Po maľovaní, budete čakať dva-na-tri minúty, potom ste hotoví.

Ak chcete, môžete tiež vrstvu na vrchnej vrstve, rovnako ako áno, poľský má stále zostať škrupiteľný, dokonca aj s odstránením kabátu na vrchole. Existujú dva súbory na výber z troch odtieňov v každej sade; Môžete si ich kúpiť na internete za 42 dolárov.

Páči sa mi maľovať nechty na víkend, rovnako ako aj presne rovnakú farbu na týždeň, takže táto myšlienka úplne fúka moju myseľ. Nie som sooooo nie je cieľový trh, lol!

Robím sa páči pravda, že poľské schováva tak rýchlo, ale nevidím, že sa nevidím, že si v priebehu týždňa nevidím, aj keď to trvá menej ako päť minút.

Predpokladám, že by to mohlo byť revolučné, aj keď ste typ človeka, ktorý dostane Antssy vidieť presný rovnaký odtieň na nechty! Mám dobrý priateľ, ktorý často prepne jej lak na nechty, rovnako ako tak, že to vidím atraktívne pre tých, ktorí nie sú ochotní zaviazať sa na presne rovnaký tieň.

REKLAMA

Čo si myslíte o škrupivé lak na nechty? Myslíte si, že je to niečo, čo môže chytiť? Rovnako ako to má akýkoľvek typ “ap-peel” (dievča, rozumiete, musela som tam ísť) pre teba?

Vaša priateľská komunitná krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *