Rozpočet proti starnutiu starostlivosti o pleť Haul: retinolový krém, vitamín C sérum, ako aj nočné nočné krém (každý $ 30 alebo menej!)

trochu TLC z cieľa
Ak ma požiadate, môžete ma objaviť za všetkými vecami, ktoré som neúmyselne kúpil v cieli, zatiaľ čo pod pandemickou nátlakom. ?

DUUUUUUUUDE. Nedávno sa mi stalo, že existuje veľa miesta na zlepšenie v rutine starostlivosti o pleť. So všetkými tým, čo sa deje najlepšie (to vyzerá ako Marin Region, bude pod uzamknutím opäť, rovnako ako extrémne čoskoro), je to bojovať o veci, ktoré boli, keď druhá príroda, ako zachovanie konzistentnej rutiny starostlivosti o pleť. Robil som mimoriadne minimálne, aby som pre mňa fungoval v poslednej dobe – hydratačné riešenie s umývaním, zit krém, zvlhčovač, opaľovací krém na mnohých dňoch (keď môžem mať na pamäti).

REKLAMA

Každopádne som sa pozrel do zrkadla minulý víkend na mojom holé riešenie, ako aj uviedol sa, “oh môj Bože, čo sa do pekla deje”, ako aj veril, “Hmm … Mohol by som urobiť oveľa lepšiu úlohu proaktívne využívajúce anti-starnutie výrobkov každý deň. ”

Takže, po prezeranie týchto týchto extrémne komplexných videí starostlivosti o pleť niekoľkými rôznymi špecialistami na kožu na YouTube, nemohol som odolať chytiť niektoré veci na mojom pravidelnom výlete do Tar-Ghay.

Choďte do hĺbky na retinál s DR. DRAY.

Dr. Maren Locke vás prechádza s produktmi drogérie, ktoré navrhuje svojim dermatologickým pacientom.

Vichy vitamín C sérum

Obaja Derms vo videách mali vysokú chválu pre Vichy vitamín C sérum (28,50 dolárov), ako aj tak som veľmi nadšený. Využil som dobre známy Skinceuticals CE FILULIC na krátku dobu niekoľko rokov späť, rovnako ako aj vynikajúce výsledky s IT večerným pigmentáciou, ale nemohol som ponúknuť s nákladovou label – $ 166 pre jednu uncu! – Takže som hľadal odvtedy náhradu.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Gimme všetky vitamín C.
Toto nie je presne rozpočet; trochu 0,33-oz. Fľaša je 28,50 dolárov, ktorá pracuje na 85 dolárov unca, je to pre mňa jednoduchšie k žalúdku. Obidve pokožky, ako aj sérové ​​séra VICHY zahŕňajú 15% vitamín C, ako aj obaja majú podobne ako presne rovnakú materskú spoločnosť, L’Oréal (ktorý spoločne znamená značky zdieľať podobné inovácie, ako aj zdroje), takže ” M Dúfam, že Vichy Sérum funguje dobre.

Z VICHY.com:

Dermatológovo-stupeň vitamín C sérum, ktorý kombinuje 15% čistého vitamínu C, ako aj prírodného pôvodu kyseliny hyalurónovej pre jasnejšie, ako aj pevnejšiu kožu za 10 dní. Vitamín C-vitamín C je čistý, ale účinný, s minimalistickým vzorcom iba 11 komponentov, ktoré je bez parabenu, rovnako ako bez vône. Ideálny doplnok k vášmu každodennému starnutiu.

Typ kože: Všetky typy
Pokožka sa týka: jemné čiary, suchosť, otupenosť, strata pevnosti, nerovnomerný tón pokožky

Zložka: formulovaná len s 11 zložkami prírodného pôvodu – keď sa po spracovaní z prírodného zdroja uchovávajú oveľa viac ako 50% svojej molekulovej štruktúry. Zloženie: Aqua / voda • Ascorbová kyselina • Alkohol Denat. • Dipropylénglykol • glycerín • lauret-23 • neoozheridín dihydrochalcón • hydroxid sodný • tokoferol • hydrolyzovaná kyselina hyalurónová • pinus pinaster bark / bud extrakt. Kód F.I.L.: B199063 / 1

Pripravený na nejaký retinol?

Another product that the docs raved about is Neutrogena fast wrinkle repair work Regenerating cream ($30), so I grabbed a jar of the fragrance totally free version, too.

I got the fragrance-free version.
It’s expected to be an efficient collagen builder as well as moisturizer since it likewise has hyaluronic acid, which I’m all for (dry skin, here!). I’ve started as well as stopped retinols a few times since my skin always gets so, so dry, so I’m hoping that this one, coupled with an extra moisturizer on top, will be something I can stick with.

From Neutrogena.com:

Rapid wrinkle Repair® Regenerating Cream, Fragrance-Free regenerates visibly younger-looking skin in just one week. This rich fragrance-free moisturizing cream delivers hyaluronic acid as well as the greatest concentration of Accelerated Retinol SA, the fastest retinol currently available, deep into skin’s surface. It works rapidly as well as efficiently to smooth the look of fine lines as well as instantaneously plump with wetness rich replenishers. Skin is left looking visibly smoother as well as younger in just one week.

Accelerated Retinol SA
Fade the look of deep wrinkles, including crow’s feet
Brightens skin tone
Smooth fine lines & texture

Ingredients: Water, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Glycerin, Dimethicone, PPG 15 Stearyl Ether, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Butylene Glycol, Glyceryl Behenate, Ceteareth 20, Isohexadecane, Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Polyethylene, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Acryloyldimethyltaurate/VP Crosspolymer, Polyacrylamide, PTFE, C13-14 Isoparaffin, Chlorphenesin, Polysorbate 20, Hydrolyzovaný extrakt Myrtus Communis, retinol, BHT, hyaluronát sodný, disodný EDTA, hydroxid sodný, laureth-7, kyselina askorbová.

Hovorí o hydratarizácii, tiež čakám na nákup CERAVE pokožky obnovenia nočného krému (19,99 dolárov), ktorý sa má poskytnúť môjmu prahu. Má keramidy (OOH!), Kyselina hyalurónová (AH!), Ako aj niacínamid, ako aj peptid (OH!).

Som tiež kohútila s zatúlaním z môjho súčasného ihriska s opaľovaním, Elta MD, s La Roche Posy ANTHELIOS 50 Minerál Ultra Light Deal s opaľovaním ($ 42), pretože sa mi páči koncept, že je schopný pop do obchodu, aby som sa dostal poličku, ak by som požiadal. Uvidíme, či fľaša spadne do môjho košíka nabudúce, keď idem späť, hahaha!

REKLAMA

Zistili ste, že ste v poslednej dobe zistili akýkoľvek typ rozpočtového plánu anti-starnutia? Povedz.

Vaša priateľská komunita kúzla narkoman

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *