Sobota Surfing, 6. apríl 2019

Ak váš súčasný preferovaný rúž padol do záchodu, by ste to robili tak dobre, ako to bude používať? Žiadame o priateľa.

Oh, priateľka. Mal som Mac Velvet TEDDY, trubica v le balenia, ktorá zodpovedá farbe vnútri, ktorá z nejakého dôvodu mi poskytuje toľko radosti … Každopádne, mal som to v mojom zadnom vrecku včera, rovnako ako Sorta sa o tom nezapamätala. Predtým som sa ponáhľal hneď predtým, než pôjdem vyzdvihnúť Coywolf z predškolského. Išiel do kúpeľne, rovnako ako hneď predtým, ako som sa chystal odísť, vytiahol moju úsečku My Showy Mom Jeans, rovnako ako ďalšia vec, ktorú chápem, že počujem plop!

REKLAMA

Prvá vec, ktorú verím, je, “svätý sh * t, môj telefón!” Nebol môj telefón, povedzme vďaka dobroty. Bola to moja trubica Mac Velvet Teddy, ktorú milujem, lásku, lásku, lásku, ako je toľko.

Lovel som to tak dobre, ako ho nastavil na stôl na suchý, rovnako ako teraz nechápem, čo s ním robiť!

Takže toaleta bola um … “Nepoužíva sa,” takže voda bola čerstvá, rovnako ako je to moja WC, takže môžem opäť využiť rúže? Neviem. Stále som z toho veľmi zbrracne. Bolo by to úplne iný príbeh, ak to bolo verejné WC, v poriadku? Rovnako ako keby tam bol nejaký typ “akcie” (ha ha) v ňom. Bolo to však moje WC, rovnako ako nič nebolo tam, rovnako ako som dunno … Stále som týmto vystrašil.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Dovoľte mi však tiež povedať, že som iracionálny strach z vecí, ako je moja zubná kefka, môj telefón, ako aj iné náhodné veci padajúce do WC. Neviem…

Stále by ste využili rúž, ktorý padol vo vašej toalete? daj mi vedieť.

To tiež robí ma veriť na príbeh … Nemôžem mať na pamäti, kde som to počul, ale obsahuje hovno v polievke.

Počkaj! – nechaj ma vysvetliť. Ak by sa vyskytla masívna, vinárna sudovacia DPH polievky, rovnako ako ste hladovali, ale podobne pochopili, že tam bol len malý kúsok hovno hovno (dovoľte mi, aby som sa vymazal – nie je to tvoja hovno. Je to cudzinec POOP!), Stále by ste jedli polievku, že v ňom bolo minkulačné množstvo hovno?

Úplne som nemohol. Rovnako ako sa cítim takto, o tomto lipsticku.

Udelené, mám zálohu po ruke, pretože to je presne to, koľko mám rád Velvet Teddy, takže som ho dnes vytiahol, rovnako ako teraz, to je to, čo si používam. Nie je to však elegantné balenie, ahhh!

Na tejto poznámke, na dnešné čítanie!

Mac oslobodzuje novú radu nahých rúž, ako aj glosí nazývaný pásik, ktorý by mal pracovať pre všetky tóny pleti, vrátane najtmavších dievčat.

Vaša každodenná dávka o vedeckej histórii je život, ako aj časy Hedwig Kohn, nemecko-americký fyzik, ktorý bol jedným z ďalších troch profesorov fyziky na univerzitnej úrovni v Nemecku pred druhou svetovou vojnou. Bola povinná odísť počas nacistického režimu kvôli jej židovskému dedičstvu.

Poďme hop do The Time Time Time Time na revíziu začiatkom 2000s make-up, len pre kopy, jo?

Najlepšie v kráse v riešení make-up pre tmavšie tóny pleti, podľa podstaty.

Tu je partnerstvo, ktoré som nečakal: nedeľa Riley starostlivosť o pleť sa spojí s United Airlines.

Má váš vlastný personalizovaný šampón vyrobený len pre vás urobte akýkoľvek typ rozdielu vo vašich vlasoch?

Najlepší citát, ktorý som skontroloval celý týždeň: “Ak sa chystáte visieť okolo niekoho po celý deň, môžete sa tiež uistiť, že zápach Amazing.”

Aj keď konajú, ako by nemali, mačky môžu uznať svoje vlastné meno, podľa tejto novej štúdie.

Veda Meow!

Prečo požiadate Retinol, podľa Sephora

Iná rukoväť jedna z mojich preferovaných tanečných melódií Sophie Ellis-Bextor

Tri kroky na transformáciu vášho života

Takže tu prší práve tu v Norcal, rovnako ako som veril, že som si vezmem doštičku ísť hrať v parku, ale teraz musím objaviť niektoré inovatívne metódy, aby som ju nosil von. Veľa šťastia! Verím, že môžeme musieť dostať karty … možno sa schovať, rovnako ako ísť hľadať. Connor mu povie, aby sa schoval za gauči, rovnako ako je, “WHA?”

REKLAMA

Dúfam, že máte fantastický zvyšok svojho dňa. ozvem sa ti čoskoro!

Vaša priateľská komunitná krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *