Oči Tom Ford Osobné tiene v Tempeted Bleeue, Vertigo, VideoTape, rovnako ako dychové

Používam VideoTape, Vertigo, ako aj Tempeted Blee Osobné tiene Tom Ford.
Teraz Tvoja Teeny, Malý Tom Ford Lips & Young Boys Ripsticks (a vaše pery a ženy RIPSTICKS!) Rozkošli si eyeshadows li’l spojky na hranie s.

Nový $ 36 Tom Ford Osobné tieň Malé očné tiene zavedené v očiach Tom Ford Collection sú rovnako rozkošný ako gombíky! Sú tiež o presne rovnakej veľkosti ako ich.

REKLAMA

No, nie naozaj, sú však malé. Minitné bitové panvice zahŕňajú 0,04 uncí produktu.

Nové očné tiene Minis z Tom Ford
Medzi 30 odtieňmi je päť rôznych.

Ultra semiš – úplne plochá matná bez perly

Semiš – demi-matný s jemnými pearlovými časticami

SATEEN – lesklá perla so žiarivou lesk

Vinyl – High-lesk kovový chróm

Paillette – Sequed, Glittery Pearl

Každý singel sa javí ako malý TF očné tiene Quad, avšak keď ho otvoríte, je tu malé dvojité zrkadlo, rovnako ako jedna panvica očných tieňov vo vnútri.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Hral som so štyrmi z nich, rovnako ako zakaždým, keď vytiahnem jeden, myslím, že WOW, prečo nie všetky očné očné očné oči

Želám na všetky očné tiene zmiešané okrem Matte Taupe Vertigo (ultra semišový tieň), ako aj Demi-Matte Videoty (Suede Finish). Sú pigmentované, motýľ, rovnako ako jednoducho nevyskočia. Budú miešať na vrchole čokoľvek bezchybne.

Oveľa nositeľné denné oko s videokazetou, rovnako ako vertigo (pery je Mac Robert Lee Morris Mattene Ružica v tekvicom, a tváre sú Mac Linda červenať.)

Bolesť kože, krémové tiene, očné ceruzky, priméry – zaoberajú sa tým, čo na nich hodím ako Champs. Nevidím žiadny typ spadnutia, ani, rovnako ako oni trvá dlho.

Obrázok Visearet Mattes, ktoré sú vrcholom matné očné tiene pre mňa, ale ako, ďalšia úroveň.

S Disco Dust Quad pre mierku
S štvorkolkami na stupnicu
VERTIGHO, VIDEOTAPE, TEMPETE BLEUE, ako aj dych
Veľmi mäkký povrch paillette si môj srdce, ktorý si vyberie trblietky. Modrý odtieň, tempeted BLEUE, je jedným z tých zastavených očných očných tieňov, ktoré vás budú prenasledovať mnoho rokov (veľkým spôsobom). Posúva sa z modrej až fialovej v rytme krídlami Hummingbird, rovnako ako mnoho času, ktorým ani nerozumiem, akú farbu je, čo sa mi páči. Kusy lesk sú extrémne reflexné, ako je pozoruhodné metropolitné rozpadajúce sa, okrem sú menšie, oveľa jemnejšie, rovnako ako oveľa viac $ $ $ $ caloct.

Bleeue
Vertigo
The only huge caution I can believe of for these is the smallest thing about them — their size. Na $ 36, sú nákladné presne, koľko dostanete. The 0.04-oz. single pans are, like, the size of the eyeshadows you get in a totally free gift-with-purchase, ya know? To put it in perspective, the pans in a full-size Tom Ford Eyeshadow Quad (which is, *ahem*, $85) are 0.21 ounces each, or $21.25 per pan.

Of course, there’s one more method to look at. even though these are petite, you’re still getting TF high quality as well as panache for less.

Breathless
Videotape
I wouldn’t suggest building an entire collection of these since of exactly how little as well as expensive they are, however one’s worth a splurge if you’re in the mood.

I suggest one of the Suede finishes, since those demi-mattes don’t autumn into your lap every day, or one of the Pailette surface ones that influences you. Those’ll get your interest best away.

I like Videotape, the reddish purple Suede, as well as Tempete Bleue, the glittery bluish purple Paillette.

REKLAMA

Private shadow is offered now at Tom Ford counters as well as online.

Vaša priateľská komunita kúzla narkoman

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *