Zoznam žiadostivosti, zv. 12: Vec, že ​​som trochu chcú

Uvedomujem si, že nie je absolútne nič žiadnu žiadostivosťou – indukujúci make-up odstraňovač. Nič. Ale často sa musíš vziať prestávku od všetkých Schmexy make-up snov (Hovorím s tebou, Charlotte Tilbury), a dať veci na svojom zozname žiadostivosti, že si viete, skutočne potrebujete.

Na tejto poznámke …

REKLAMA

R + CO Analógové čistiace penové kondicionér ($ 29) – LA, LA, LA! Nevadí ma, ako som spadol hlbšie do diery, ktorý je moja súčasná posadnutosť R + CO! Analóg je technika značky na umývanie kondicionérov. Technicky sa nazýva čistá pena kondicionér, takže predpokladám, že je to ľahké, našuchorené a mousse-y. A ak je to niečo ako iné produkty R + CO, ktoré som sa snažil a padli na hlavu nad päty, je to pravdepodobne všetky druhy vynikajúcich a vône božskej.

Diorskin Nude Air Luminizer Prášok v Golden Glow ($ 56) – Aj keď nepotrebujem ďalší zvýrazňovač vôbec, to jeden od Dior vyzerá ako dokonalosť.

Sephora Kolekcia Lavender Foot Mass ($ 5) – Prečo? Pretože som sa pozrel na druhý deň a videl Fred Flintstone nohy.

Bioderma Sensibio Make-up Odstránenie MICELLE OPTION ($ 14.50) A H2O WIPES (9,90 USD) – úplne nie je sexy vôbec, ale ja som beží nebezpečne nízke na tekutých očných make-up odstraňovač a make-up utierka. Je čas na doplnenie. Prešiel som obrovskú fľašu Bioderma pred niekoľkými mesiacmi a použil každý posledný pokles, pretože odstraňuje všetko, vrátane dlhej maskary a vložky. Ale nikdy som neskúsil make-up utierka … Dúfam, že sú rovnako dobré ako kvapalina. Vyskúšali ste ešte predtým?

Mlieko make-up flex korektor ($ 28) – Používam a milujem slnečné odtieň pleti z mlieka make-up, a teraz chcem vyskúšať niektoré z ich iných tvárových produktov, ako ich flex korektor, ktorý je určený na úplné pokrytie a fab .

Čerstvý čerstvý životný telový olej (48 USD) – Nepochybne som žil ďaleko od spoločnosti v osamej jaskyni niekde, pretože som nemal potuchy, že čerstvých z tela verzie čerstvého života, moja obľúbená vôňa v linke. Na základe zoznamu zložiek to vyzerá sľubné. Prvých päť vecí na zozname sú oleje (sladké mandľové, slnečnicové, marhuľové jadro, jojoba a fialová passionflower). Waaaaaant!

LEAHLANI CHAMPAGNE SERUM (32 dolárov) – Budem sa pokúsiť sledovať toto tvárové sérum, zatiaľ čo som na Havaji budúci týždeň. Je to lokálna značka z Kauai a ich šampanské sérum (“Happy Hour pre tvoju tvár”) je naložená antioxidantmi, aby vaša koža šťastná … a naozaj chcem, aby bola moja koža šťastná.

Kate Spade Kasie slnečné okuliare (180 dolárov) – Stále sa kopam seba za to, že sa nedostane k tomu, že pár čiernej Kate Spade Sunnies na Nordstrom Rack pred pár týždňami … Over viac Premýšľam o nich, hlbšie som skĺzol do diery maloobchodu ľútosť. Sakra! Dúfam, že ich sklad čoskoro obnoví. Dovtedy budem len posadnutosť nad Kateom Kasie Sunnies.

Tento týždeň dostal nejaké doplnky na zozname žiadostivosti? If you do, I’m sure they can’t be as boring as makeup remover, LOL!

Váš priateľský sektorový závislý,

REKLAMA

Karen

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

P.S. I started packing for my trip last night, and so far…I’m not doing very well with the whole “packing light” thing.

Is there some biological leftover from ye olde cavewoman days that fuels the need to bring everything in my suitcase?? I’m trying to be rational about it, but what’s the deal? Why do I have the unrelenting urge to over pack.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *