Nedeľa s kartami Mačka, make-up, rovnako ako krása blog Mascot, Zv. 451

Oh, drahý.

Alebo jeleň.

REKLAMA

Po pestovaní s gangom regionálnych Rufúkov, ktorí sabotovali o svojom predchádzajúcom pokuse o zlepšenie obchodného nádvoria s živými rastlinami, karty prijali novú obchodnú politiku, ktorá povoľuje rýchlu inštaláciu niektorých rastlín odolných voči deer.

A on je overený celý projekt.

On dal na svojom krajinnom dizajnérskom klobúku, ako aj vypracovanie plánov, strategicky uvedenie každej rastliny, kde by to bolo veľa vizuálne príjemné mačkám, ako aj ľuďom, ako aj mnohým dráždivým jeleňom.

Práca je cca 75% Celkom, ako aj na preskúmanie strednej procesy. Tabs plánuje NAP, rovnako ako hrať okolo kvetov tento popoludní, aby ste otestovali ich relaxačný kvocient, rovnako ako potom dnes večer je to jednodňové testovanie vidieť presne, aký účinný štýl je s ohľadom na odrádzanie jeleňa.

REKLAMA

Dúfajme, že tento štýl funguje oveľa lepšie ako posledný, ktorý sa spoliehal na ťažké využitie Gerbery sedmokrásky, ktoré je jeleň Hooligans sabotovať veľmi rýchlo. Nový štýl závisí od fialovej Salvia, z ktorých málokto už bolo nasadených, rovnako ako črepník Zinnia, ktorá bude začlenená do fázy dvoch projektov.

Vaša priateľská komunita Beaty Candict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *