Denné nápady na poslednú chvíľu na SEPHORA

Deň otcov je vzdialený (to je táto nedeľa, ACK!) A Purr obvykle, sa snažím nájsť môjho otca darček.

Je to len ja, alebo je to prekvapivo ťažké nakupovať na chlapíci?

REKLAMA

Nikdy neviem, čo mám dostať môj otec. Má viac ako dosť baterkov, ponožiek, rádií a nože vreckových, takže si myslím, že tento rok si mu dostanem niečo súvisiace s mladistvým starostlivosťou.

Myslím, že by som mohol vždy spadnúť na tech gadget alebo prípad piva (a vždy je hovädzí trhlina). Ktorýkoľvek z tých, ktoré by bolo naozaj šťastní, ale vždy sa zdalo, že sa mi páči dostať oholený krém alebo Kolín nad Rýnom.

Myslím, že väčšina chlapcov – aspoň chlapci v mojom živote – ako to, keď dostanú grooming dary, pretože sú to druhy vecí, ktoré nikdy nekupujú.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Úprimne, neviem … Je to len teória.

ANYWHO! Toto popoludnie som sa zastavil na Sephora. Tu sú niektoré posledné minute otcov deň krásy-súvisiace nápady na darčeky …

Kity na starostlivosť o pleť a sady holenia

Kity na starostlivosť o pleť a holenie sú vždy dobrým miestom na spustenie. Myslím, že môj otec by miloval dokonalú holennú súpravu Anthony (65 dolárov), ktorá sa dodáva s čistením na tvár, predhhaný olejom, oholeným krémom a po holenom balzam, a Jack Black Sets (24-55 dolárov) vyzerajú ako niečo najviac Otecky by tiež chceli.

vôňa

Ak váš otec niekedy nosí Kolín, ako je moja, je (je to celkom vôňa Junkie), jedna zo SEPHORA JE MOŽNOSTI VEĽKÝCH ZÁKLADNOSTI MÔŽU Urobiť dobrý darček.

Premýšľam o tom, že som sa dostal k popise popredným mužom Kolín nad Rýnom Sampler, ktorý zahŕňa 10 Deluxe vzorka veľkosti rozprašovacích fliaš populárnych pánskych vôní (Burberry Brit Rhythm Men, Guccio Armani Acqua di Gio, Gucci Guilty Pour Homme, Hugo Boss Boss Baletled, John Varvatos Artisan Acqua, Lacoste Eau de Lacoste, Paco Rabanne Invictus, Prada Luna Rossa, Ralph Lauren Polo červená a Yves Saint Laurent L’Homme), fľašu z holenia nepatrného oholenia, a poukážku dobré pre jednu plnú veľkosť Fľaša akejkoľvek z jednotlivých vôní v súprave (bez príplatku!).

Alebo získajte otec a krása starostlivosti o starostlivosť …

Mohli by ste tiež dať dohromady dar s rôznymi vecami z rôznych značiek, a vždy, keď to urobím, snažím sa vybrať veci, o ktorých viem, že môj otec bude skutočne používať, ako mlieko, opaľovací krém, holíky a deodorant.

Nezabudnite na Glamglow

Ak je vaše POPS dobrodružné vôbec, pokiaľ ide o starostlivosť o pleť, ako sa o pár vecí z glamglow? Ich tvárové umývanie a masky pracujú pre chlapcov, príliš …

Jedno slovo: nohy

A ak sa len nemôžete rozhodnúť vôbec, hovorím, že sa nemôžete pokaziť s krémom.

Myslím to vážne!

Páči sa mi to od L’Occitane ($ 28).

REKLAMA

Vyzerá to druh dude-ish, nie? Je to neuveriteľne hydratačné, a keď to otec nepoužíva, budete môcť ho použiť aj lol! Takže je to jeden z tých darov, ktoré drží na darovanie.

Vaša priateľská susedská krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *