Lombard Street, maľované dámy, ako aj dobrodružstvo v San Franciscu

El Hub, rovnako ako som hral Huby, aby strávil deň v San Franciscu, rovnako ako osláviť naše 10. výročie svadby (10!) Posledný štvrtok.

Nechceli sme mať žiadny typ plánov. Len chceme, aby sme to chceli krídlo, rovnako ako sa stretávame s navzájom robiť niečo zábavné, pretože sme neurobili veľa z toho v posledných mesiacoch, pretože Connor prišiel.

REKLAMA

Takže, um … Jo, sme sa objavili.

San Francisco je strmá, rovnako ako navíjanie Lombard Street
Chcel som robiť veci, ktoré by som nikdy neuskutočnil v meste predtým, rovnako ako by som nikdy nevidel krivú časť Lombardovej ulice so všetkými spínačmi, ako aj Hydrangeas.

Môj Dream Home na Lombard …

Zobrazenie down Lombard Street

Alebo dobre známe maľované dámy? – Riadok malebného, ​​rovnako ako farebné viktoriánske, rovnako ako Edwardian Domy, ktoré Harken Späť na Bygone Era? Nikdy som ich nevidel osobne pred minulým týždňom. Rovnako ako vole, žil som v San Franciscu už roky, lol!

Vezmem krém v strede, prosím
Viem, Crazsypants.

Pohár Rieslingu na vodnej reštaurácii na embarcadero
To ma myslí o Katniss, lol!
Dobrý deň, Bay Bridge!
Takže áno, určite sme urobili nejaké turistické veci, čo je veľa zábavy niekedy, potom mal obed v tejto fantastickej reštaurácii na vode v embarcadero s názvom vodný panel (servíruje trochu drahý, ale chutné morské plody; extrémne odporúčané), kde som mal Veľmi prvý pohár červeného vína, pretože jún 2015.

Bolo to naozaj, naozaj dobré, btw.

Zdanlivo som zmeškal červené víno veľa viac, než som si myslel.

REKLAMA

Bol to zábavný deň, rovnako ako to bolo skvelé vymaniť sa z väzenia na chvíľu.

Vaša priateľská komunita kúzla narkoman

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *