Čo je drogársky kúzrenský produkt, ktorý sľubujete?

Oldie Ale Goodie!
Kto nemiluje kúzlo obchodné? Vážne: Crazy ľudia! Spýtal som sa to nedávno v pondelok Ankete, a ja som dostal tak početné dobré nápady od vás, že bol potrebný nasledujúci príspevok. ? Connor začína predškolské v auguste a Hot Aneum!

Je to drahé. Tak som hra, aby som zachránil trochu moola.

REKLAMA

Anywho … Poukázal som na to v prieskume, ale ja som zomrie pevný cetaphil fanúšik. Je to len krémová tvár. Žiadne zvony a píšťalky. Nikdy to však neodsudzuje moju kožu, alebo mi dáva breakouts, a to je len 7 dolárov na cieľ.

Po umývanie tváre s ním a utrite ju mokrou žínkou, čistá pleť, ale nie je suchá alebo tesná. V niektorých prípadoch ho používam na umývanie ruky a tela!

Pre záznam, nie je to superstar, keď sa týka odstránenia make-upu všetko sám, takže v noci odstránenie môjho základu a očného make-upu predtým, ako som robiť cetaphil.

Iné produkty DROGSTORE Sľubujem …

Aveeno Teleso Lotion – Odľahčenie pokožky 24h hydratačné a denné hydratačné mlieko sú moje faves.

Bylinné Essences Bio: Obnovenie micelárneho vody a modrého zázvorového šampanstva, kondicionér a penový kondicionér – nevádza moje vlasy alebo zvážiť ho, a je to tak cenovo dostupné.

Neutrogena suché dotykové opaľovacie krémy – cítia sa svetlo na mojej koži, nie sú veľmi mastné, a páči sa mi, ako vrstva pod ním.

REKLAMA

Čo je drogársky kúzrenský produkt, ktorý sľubujete? Cítiť sa úplne zadarmo na zoznam ako početné môžete / chcete / chcete!

Vaše priateľské kúzlo kúzlo,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *