Rýchly tip: Urobte si tvoje tmavé kruhy láskavosť, a aplikujte svoj poddatný korektor posledný

, ak váš podceňový korektor vyzerá hrubý a ťažký, aplikuje ho naposledy.

Áno, uvedomujem si, že to ide proti tomu, čo niektorí make-up peeps naznačujú, a to by mohlo znieť divne, ale vyskúšajte to! Najprv aplikujte zvyšok svojho make-upu. Robte tvoje oči, tvoju základňu, rúž, červenať – celé deväť yardov – a robia vaše nedostatočné korenie ako váš posledný krok.

REKLAMA

Myslím to vážne! Urobte to aj po * maskare. Ak ste niečo ako ja, budete podvedome používať menej korektory bez toho, aby ste si uvedomili, že to robíš, a vaša oblasť nedostatočného oka bude vyzerať oveľa viac prirodzenejšie, než to robí, keď skryjete ako jeden z vašich prvých krokov.

Prečo?

Úprimne, nemôžem povedať určite! Ale nestarám sa. ? Všetko, čo viem, je, že keď mám plnú tvár na nadácii, prášok, červenať, rúž, ad infinitum, mám nejaký kontext, aby som pracoval, a je to jednoducho jednoduchšie prísť na to, koľko alebo ako malý korektor používať … V skutočnosti, ako málo potrebujete nosiť.

Je to tá istá myšlienka ako aplikovanie červeného rúže pred červenaním. Koľko by ste mali použiť? Zasuňte ho na jas / odvážení vašich pier.

REKLAMA

V prakticky každý prípad, keď robím môj podceňový korektor najprv, používam oveľa viac korektorov, ako potrebujem, a tým menej koreňovača nosím, zapaľovač a lepšie vyzerá.

Vaše priateľské kúzlo kúzlo,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *