Summerím starostlivosti o pleť! Caudalie vinoperfect Essence, rovnako ako vinoperfect sérum

Summertime o ‘Starostlivosť o pleť pokračuje …
Späť Keď som sa zlomil “Out na pravidelných,” Caudalie’s Deal s mliekom bol jedným z hrsti výrobkov, ktoré ma dostali so životom. Som ohnivý fanúšik tejto francúzskej značky, najmä ich zvlhčovačov. Išiel som s oveľa viac fliaš svojho obchodu s hydratačnými prostriedkami, krémovými krmivami, ako aj ich rukou, ako aj nechtový krém počas rokov, než môžem počítať.

Rozumiem značke, rovnako ako som chápem, že ich produkty pracujú pre mňa, takže som nemohol čakať na pat-pat-pat, rovnako ako vyskúšať ich nové vinoperfect koncentrované zjasnenie Essence (42 USD).

REKLAMA

Najprv prvé veci to nie je toner. Poďme si to rovno. Je lepšie ako neuveriteľne vodnaté glykolické sérum, rovnako ako dievča, chápete, že som v poslednej dobe som bol všetko o tých glykolách.

Len chcem, aby sa podielu kyseliny glykolovej pozostáva z v zozname komponentov, pretože to by bolo summerím starostlivosti o starostlivosť o pleť oveľa jednoduchšie.

Pamätajte si minulý týždeň presne, ako som poukázal na to, že som integráciu glykolických produktov rôznych silných stránok do môjho režimu – jeden mierny, jeden médium, ako aj jeden silný? Takže chcem, aby som pochopil, ktorý klasifikácia dáta vinoperfect zjavte esenciu pod.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Na základe presne, ako sa moja pokožka cíti po použití, ktorú chápem, je úplne vedecký – hádam, že je to na mimoriadne miernom konci glykolického spektra. Potom, čo som ho aplikoval (podľa pokynov, dal som niekoľko obrovských kvapiek v mojej dlani, ktorý som potom pat na mojom obchode s krkom po umývanie mojej tváre), dostanem menej vzrušujúceho kopu, než sa dostanem z Pixi GLOW Cleanser, ktorý je 5% produkt kyseliny glykolovej. Moja koža sa cíti, ako to ide, “Ah …”, ako aj to vyzerá príjemne bacuľaté, ako aj hydratované.

Ale robí to rozjasniť, rovnako ako kopové pigmentácie EFFA? Porota je stále na tom … Je to mimoriadne jemné – možno aj jemné pre mňa. Domnievam sa, že opitý slonový vitamín C sérum som tiež využil, robil veľa ťažkého zdvíhania v oddelení redukcie pigmentácie. Ak je podstata pomohla, jeho pomoc bola menšia.

Stále plánujem udržať ho v mixe teraz ako môj mierny glykolický dni po tom, čo som využil produkt Retinol v noci. Retinoly sú určené na urýchlenie prirodzenej rýchlosti obnovenia pokožky, ale v podstate vaše riešenie sa cíti tesné, ako aj nepokojom na niekoľko dní po ich použití, najmä keď ste veľmi prvý štart.

Mimochodom, som využil ChanceCaille’s Retinol Intense + prvýkrát minulý týždeň, rovnako ako som nemohol zvládnuť žiadny typ agresívnych produktov na niekoľko dní po niekoľkých dňoch. Mohol by som však spravovať vinoperfect essence.

CAUDALIE naznačuje párovanie vinoperfect esence s ich vinoperfect lesklým sérom, ktorý má komponent, ktorý zavolal viniferín, ktorý je vzniknutý z hroznového réru SAP, rovnako ako je to, že je oveľa efektívnejšie antioxidant ako vitamín C.

Využil som sérum veku späť, rovnako ako držať v mysli, ako presne je to, aké zvlhčujúce to bolo, avšak po dokončení fľašu som si nevšimol obrovskú modifikáciu v tóne.

Poskytoval som to ešte jeden vyskúšať, spolu s podstatou, v nádeji, že esencia by odomkla skutočnú moc séru … ale doteraz stále cítim presne rovnakým spôsobom. Je to hydratačné, rovnako ako sa mi páči presne, ako to vrstvy pod produktmi, ako aj make-up, avšak pokiaľ ide o jeho schopnosť minimalizovať svetlé škvrny, verím, že vitamín C pracuje oveľa lepšie pre mňa.

Sérum môže byť oveľa lepšie pre niekoho, kto potrebuje miernejšie zníženie pigmentu, ako som, ako aj tak, že nie je proti tomu, čo je toľko poškodenia slnka.

S najväčšou pravdepodobnosťou ho budem využívať s podstatou až do povrchu fľašu, pretože je dosť drahý ($ 79 pre jednu uncu).

REKLAMA

Ste fanúšikom CAUDALIE? Verím, že ich zvlhčovače sú bomba.

Vaša priateľská výzva na odvolanie komunity,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *