Vedel si? | Sephora Kozmetika

Áno, Ma’AM, objavíte ma v prednom rade na triede krásy Sephora, pričom si poznámky ako NERD I AM. Budem žena s glittery fialovým notebookom, ako aj hlučný štvorfarebný kliknite na tlačidlo, kliknite-kliknúť na kliknutie!

Spomenul som tieto triedy niekoľkokrát na blogu, pretože som im začal ísť na ňu tento leto, rovnako ako som sa dostal skôr o niekoľko otázok. Dlhý príbeh krátky, sú zadarmo, zábava, rovnako ako veľmi odporúčané.

REKLAMA

Obrázok vysokoškolský učebňa, s výnimkou namiesto objavovania o stoličke oproti lodnej konformácie cyklohexane (čo je o jedinej veci, ktoré držím na mysli O-Chem), zistite o starostlivosti o pleť, ako aj make-up. K dispozícii je dlhý zoznam rôznych tried, rovnako (teraz vo všetkých uložení USA). Zatiaľ som urobil korekciu, ako aj skrývanie, kompletne párované pery, ako aj tváre, rovnako ako denné dymové oči triedy, rovnako ako som objavil nejaké skvelé veci v každom z nich.

Triedy majú miesto priamo vo vnútri obchodov, ako je to priamo uprostred predajnej podlahy, zvyčajne s 12-30 stážistami sediaci štýl prednášky, s trénerom v prednej časti triedy pracujúcich s modelom. Po dokončení trénera demonštrovať lekciu, trieda sa rozbije do menších skupín, ako aj dostanete možnosť vyskúšať vzhľad alebo metódu na seba, takže je to veľmi hands-on.

Na Sephora idem do Novana, Kalifornia, zvyčajne držia triedy pri zlomenine svitania v sobotu ráno pred otvorením obchodu. Triedy začínajú na 8, ako aj beh do asi 9:30, ako aj potom, čo sú hotové, vám umožnia nakupovať okolo obchodu alebo len visieť, rovnako ako sa opýtať trénerov alebo kravniach.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Zvyčajne idem sám, ale vidím skupiny priateľiek idú po celú dobu. Možno uspokojiť vašu najlepšiu priateľku krásy skoro na raňajky, rovnako ako potom hlavu do triedy spolu? To by bolo zábavné!

Z tried som bol, že som nedostal vnímanie, že musíte byť hardcore make-up expert, aby ste si ich vychutnali. Sú zamerané na nadšencov Laid-back make-up.

A spomenul som, že triedy sú zadarmo? Áno, úplne zadarmo. ako aj vôbec necítia “saday”. Neexistuje žiadny tlak na nákup veci (aj keď môžete byť stále lákať!). Tréneri, ako aj tréneri využívajú výrobky, ktoré sú ponúkané v obchode, rovnako ako oni hovoria o veciach, ktoré majú radi, ako aj využívať na seba, ako aj na svojich klientov po celú dobu. To je ešte jeden dôvod, prečo sa mi páči – odporúčania produktu.

Veľa informácií Viac informácií vo videu na vrchole, vrátane tipov na presne Ako označiť (Tip: Nezabudnite si na to, aby ste si nepamätám online).

REKLAMA

Ako vždy, povedzme vám vďaka vám ešte raz za sledovanie!

Vaša priateľská komunitná krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *