Paul & Joe Hydratačný základ Primér S: Užitočná hydratácia s nebeskou vôňou

Paul & Joe Hydraturing Foundation Primér S IN 03 CLEAR (36 USD)

Podľa ’80s Pravopis BEE CHAMPION / HIP-HOP GROUP J.J. Fad, “s” je pre super, a “u” je pre jedinečné. “P” je pre dokonalosť, a viete, že sme freaks …

Je to tá prvá časť – časť “S”, ktorá sa vzťahuje aj na nové $ 36 Paul & Joe Hydraturing Foundation Primér S, pretože Dang Ak sa táto vec necíti veľmi dobre!

REKLAMA

Je to tak, ako si predstavujem, že by mal byť rád otvoriť dvere do Penthouse Suite Ritz-Carlton Paríža, keď oblak Chanel Coco Mademoiselle zmiešaný s voňavým oranžovým kvetinovým šampónom a luxusným detským práškom.

Gimme sekundy, pretože potrebujem urobiť ďalší sniff, AAH!

Paul & Joe Hydratačný základ Primér S IN 03 CLEAR

Jeden z dvoch nových tvárových primérov, ktorí prichádzajú do troch odtieňov online a na počítadlách Paul & Joe Budúci mesiac, zvlhčujúce základy primér S je oveľa viac “chillaxed” jeden. Kvapalný primér, je vyvinutý na hydratáciu, hladké póry – aj keď nie je to asertívne ako ideálny make-up, druhý nový P & J PRIMER – a pripravte pokožku na nadáciu.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

S týmto základným primérom je hlavné hydratačné meno skutočné meno hry, pretože obsahuje dva typy hyaluronátu sodného, ​​spolu s hydrolyzovanou kyselinou hyalurónovou, extrakty marhuľovania a bielych ľalia a oranžovou kvetinovou vodou. Pre trochu lesklého, vzorca zahŕňa aj šampanské perla.

Myslím, že je to celkom dobrý základný náter, ale páči sa mi to väčšinou na vlhkosť a vôňu (ktorú milujem). Dostal by som sa na to, keď boli tieto dve veci oveľa dôležitejšie ako pórov vyhladzovanie … pretože to nie je jeho sila.

Paul & Joe Hydratačný základ Primér S IN 03 CLEAR NEBULENCE (vľavo) a zmiešané (vpravo)

REKLAMA

Pozrite sa na to Nasledujúci mesiac online a na počítadlách Paul & Joe v troch odtieňoch – 01 Pink, aby sa pokožka objavila jasnejšie a jasnejšie, 02 oranžová na vhodné nerovnomerné tón pokožky a 03 jasné pre žiarenie a svetelnú úpravu.

Cena: $ 36 Každý, dostupný v troch odtieňoch
Dostupnosť: Pripojený august na počítadlá Paul & Joe a online
Make-up a Charm Blog Hodnotenie: B

Vaše priateľské kúzlo kúzlo,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *