Ako opraviť svoje flicks

Len si predstavte … Čo ak denne bol potušný, rovnako ako vaše tvárové okuliare boli vždy dokonalé?

Nebolo by to veľké?

REKLAMA

Niektoré dni to funguje. Budem otočiť zápästie, rovnako ako Tada! – dokonalé flick.

Je pravda, že tie dni sú zriedkavé … väčšinu času, hrany mojich flkov začínajú rozmazané, rovnako ako bahnité.

Keď sa to stane, nie panike! Je to jednoduché opraviť.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Len chytiť svoju súčasnú komonorálnu lásku, dať trochu na zadnej strane ruky, rovnako ako si vybrať s malým, plochým korektorom. (Bočná poznámka: Ak nemáte dostupné ploché korektor, je tiež šikmé alebo riadené očné čisté práce.)

Ďalej spustite okraj čistej pozdĺž spodnej časti thlick, aby ste zaostili čiaru.

Môžete tam zastaviť, ak chcete, alebo pokračujte. V tomto bode zvyčajne budem obvykle zmäkčník trochu opatrne v prevádzke riadenej bavlny budov pozdĺž okraja. Pomáha nikdy-tak-tak mierne zmäkčiť okraj, rovnako ako zabrániť nadmerne ostré, drsné línie (to vyzerá, že som zrejme používal korektor pozdĺž okraja môjho flku).

Ak nemáte režírovanú bavlnu Bud na ruku, môžete tiež ton tony bytové očné tiene čisté s riešením s práškom, rovnako ako potom opatrne spustiť špičku čistého pozdĺž okraja flku. Je to jedna ďalšia metóda, ktorá zmäkčuje vzhľad korekcie.

Tu je presne to, ako sa moje flicks zvyčajne pozerajú skôr, ako robia túto techniku ​​- tvar bahna, ako aj nedefinované …

A tu je flicks po …

Sú to trochu ostrejšie, ale nie aj tiež ostré. Rovnako ako sú oveľa lepšie definované.

Len metóda, ktorú mám rád ’em.

Keď robím tento trik, zvyčajne už používam svoju ponuku s make-upom, pretože nanášanie korekcie pozdĺž okraja vložky neprerušuje môj základ alebo ostatné výrobky, ktoré mám na sebe.

Teraz, keď robím očné make-up pred aplikovaním môjho základu, korektor, atď., Rovnako ako nepoužívam nič pod mojou vložkou, ktorá by mohla byť zdvihnutá, budem často využiť túto techniku ​​na vyčistenie okrajov.

Nakoniec, ak máte problémy so získaním ľavého oka flick, aby zodpovedali uhlu vášho práva – napríklad, ak je jeden flick je vždy šikmý vyšší ako ten druhý, čo je môj obrovský problém – to je tiež fantastický spôsob, ako udržať v chrbte Vrecko, pretože je to jednoduchý spôsob, ako trochu zmeniť uhol tvojich flkov.

Verím, že to naozaj pomáha vyzerať priamo dopredu do zrkadla, aj keď robí opravu … to uľahčuje správne meranie uhlov.

REKLAMA

Tu je báječné, perfektné flicks! * Zvyšuje šálku čaju *

Vaša priateľská komunitná krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *