Soft Holiday Glam s plum pery

Nepáči sa vám to, keď sa náhodne na jeseň do dobre inšpirácie? To je to, čo došlo, keď som narazil na make-up umelec Mélanie Inclessis na druhý deň. Je to make-up umelec, ktorý robí veľa práce na Celebs, vrátane Olivia Wilde, ako aj Natalie Portman.

Páči sa mi jej štýl, pretože je to mäkké, ako aj prístupné, s posypením glam.

REKLAMA

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Rovnako ako teplé hnedé dymové oko na Paríži Jackson.

Ugh, tak dobrý!

Mali by ste sa domnievať, že tento typ make-upu by bolo jednoduchšie, než je, pretože vyzerá tak jednoduché, rovnako ako elegantné, avšak i dunno … V mnohých ohľadoch, verím, že jednoduché, rovnako ako elegantné je metóda ťažšie ťažšie ako komplikované, Pretože je to ťažšie pre vaše skryť chyby. Rovnako ako, povedzme, ak robíte neon ekologické oko s veľkými ponukami farieb, rovnako ako miešanie, rovnako ako ste spárovať ho s jasným, lesklým horúcim ružovým perom … je tu skvelé riešenie! Ak si niečo fondy, je tu slušná možnosť, že nikto si nevšimne, avšak s extrémne zjednodušeným make-upom ako Melanie robí, je tu takmer nulový priestor pre chybu.

MEDZÍCNOSTI MELOVÝ ŠTÍKA MÁM AKOĽVEKEJ MOŽNOSTI MOŽNÝCH HOLIDUJÚCICH ROZHODNUTÝCH ROZHODNOSTI S PLUMOVÝMI LIPS DNES.

Nemám pocit, že som sa úplne “dostal”, ale budem v tomto týždni pokračovať v práci.

Kľúčové produkty nosené:

OČI: Mac Art Library Nude Design Kombinácia, ako aj Chanel Eyeshadow Base (viečka, ako aj spodné linky Lash), Maybelline Tattoo Studio Liner v silnej hnedej (vložke), IT kozmetika Superhrdina Mascara (Lashes), Chanel Beryl Liner (Lower Water Line , Bohužiaľ prerušené!), Mac Brun, ako aj odstrániť Brow Gel (Brows)

Líca: Mac vám poskytujú Sun MSF (Bronzer), Clinique Plum Pop (červenať), Laura Mercier CandleGlow (zvýraznenie)

LIPY: Maybelline superstay atrament crayon in Accept Accept Aware, Chanel Rouge Coco lesk v roku 172

Base: Mac Minerallize TimeCeck Lotion (Primer), BECKA Podsvietenie Primer Zmiešané ZMIEŠKOTKA KRYTOVACIEHO COVERGIRT TRUEBLENT MATTE FOUNTAKCIE v TAN, Dvojité opotrebenie okamžité opravy korektor v strednom hlbokom, Chanel Loosepowder v 40 Dore

Hádzanie zaseknutia

Ok, počuli ste o hovädzí mäso medzi Lizzom, ako aj CECE PENISTON? Zdá sa, že CECE (a iní ľudia v hudobnom priemysle) veria, že Lizzo zámerne využil riadok z CECE’s Song, nakoniec. ako aj na to nikdy nepripočítala CECE.

Dráma na mamu!

To všetko je uviesť, že od tej doby som skontroloval tento príbeh, počúval som veľa ’90-tychostrovú hudbu som v poslednej dobe nepočul som v poslednej dobe, rovnako ako som sa cítim.

Pamätajte si, že tento?

Toto bolo moje zaseknutie späť v deň. ?

A samozrejme, CECE konečne!

Lol. Úplne #datingMyself, ale mám rád tanečnú hudbu? z tejto éry.

REKLAMA

V iných správach dnes pršalo ťažké dnes. Ak je prší (alebo sneží), kde ste tiež, riadiť opatrne! ako aj zostať suché!

Vaša priateľská komunitná krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *