Ako som Rock Pink Eyeshadow (partnerstvo s Jen, ako aj ADIA)

Používanie ARDENCCE INN INN Zvýšené zlaté očné tiene, Becca zvýšil zlato lisované očné tiene, rovnako ako mac naposledy zadarmo rúže
Dobrý priateľ, rovnako ako som práve nedávno mal photography dátum v očarujúcej štvrti, snacking na úžasné solené karamel “tortu” šišky (sú tak veľké, ako to zdravé). Bol to foto perfektný víkend, takže som sa rozhodol využiť úžasné poveternostné podmienky nosiť ružovú.

Tento týždeň JEN, ADIA, rovnako ako ja smejú naše preferovanú metódu na Rock Pink Eyeshadow, rovnako ako I telefón zavolajte tento vzhľad “Rose Gold Eyeshadow na deň šišky, ako aj Photoshoots.”

REKLAMA

Tu je niekoľko mojich preferovaných pink-tónovaných kusov …

FOTD Makeup Menu: Nars Concealer, Mac Mascara, Kat von D Tattoo Liner, Mac nakoniec zadarmo rúž, rovnako ako becca zvýšené zlato
ARDENCIE INN “ROSE GOLD” – Singles vyskočí z magnetu!

Urban Decay nahý 3. Využil som túto kombináciu na zmes

Čo som použil:

NARS sálavý krémový korektor ($ 29): Mám tieň nazývaný med, rovnako ako sa pripojím k Bandwagon … Je to pozoruhodný korektor. Využívam, aby som sa zameral na moje otázky, rovnako ako sa môžem vyhnúť kroku nadácie na skvelé dni.

Mac nabíjaný čierny mineralizátor multi-efekt lash (22 dolárov): z MAC BUDÚCEJ ZBERAVATEĽA, Táto Mascara je ľahká, rovnako ako predĺženie. Žiadny bláznivý objem tu. Využívam to však niekoľko týždňov.

KAT VON D TATTOO LINER (19 USD): V tomto svete sú 2 druhy ľudí – tí, ktorí majú radi tetovanie vložky, ako aj tí, ktorí dávajú prednosť atramentovej vložke. Vždy sa vraciam do tetovania, pretože sa mi páči všestranné mäkké čisté pero.

Mac X Caitlyn Jenner naposledy zadarmo REPSTICK ($ 17): Toto je so mnou v mojom malom make-upovom taške, rovnako ako nemôžem navrhnúť túto farbu dosť. Tak dobre, rovnako ako dokonalý. Nepoužíval som však po šiškach, takže nie je prítomný v okolí.

Becca trblietavý pokožka perfektor stlačený ($ 38): Ako jediný trblietavý pokožka perfaktor, to si zaslúži špeciálne miesto na mojej márnosti. Zvýšené zlato je zvýrazňovacím červenať alebo červenať lopatkou pre svetlejšie dievčatá.

ARDENCCE INN INT MODSTER Manuka Med obohatené pigmenty ($ 21): Hviezda môjho vzhľadu, zvýšené zlato je krémová, väčšina ružových očných tieňov som videl. Dokonalý výber pre každého, kto premýšľa o dostať sa do ružových.

Urban Decay Naked 3 Kombinácia ($ 54): Využívam tmavšie odtiene v tejto kombinácii neustále pre mnoho mojich vzhľad. Perfektne sa spájajú, rovnako ako mám rád najmä matné farby. Využil som niekoľko tmavších odtieňov, aby som rýchlo odtieň v mojom obočte.

Fotografie od môjho profesionálneho fotografa o fotografa, Sharon Choi
Yum!

REKLAMA

Dúfam, že sa vám fotografie z nášho dňa páčili! Tiež, šišky sú z transformačných šišky, málo samostatného obchodu s šiškami, ako aj kaviareň s miestami v Decatur, ako aj Atlanta, Gruzínsko. Je to v malom okolí, ale je to nejako vždy zaneprázdnený.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Uvidíme sa v ďalšom,

Anna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *