Vrstva Vaša vložka pre blikanie mačiek flicks v jiffy

mačiatko s s bitovým bleskom lesk poskytnite vám veľa tresku pre vaše peniaze.
Vrstvové vložky. Robil som to skvelé riešenie v poslednej dobe od 1) Je to rýchle (pretože nemusíte byť strašne presné alebo robiť akýkoľvek typ razzle-dazzle náročné očné eyeshadow miešanie), ako aj 2), pretože vám umožní uvoľniť plné zúrivosť vašej inovatívnej strany vychádzaním všetkých druhov zábavy.

Pre tento vzhľad som na mojom hornom lashových linkách nakreslil detský okuliare s čiernym plsteným hrotom.

REKLAMA

Ďalej som lemoval moje spodné brúsny linky s perly bronzovou ceruzkou vložkou, rozmazal hrany, rovnako ako ho prekonali s presnou rovnakou trblietavou bronzovou vložkou, ktorú som využil na hornej linke Lash.

Tiež som definoval moje veko s rýchlym zametaním oranžovo-hnedej očné tiene, ale to bolo úplne voliteľné. Môžete sa tomu vyhnúť, rovnako ako len nosiť vložku, rovnako ako vaše obočie, rovnako ako Mascara, pre celkový pohľad oka.

Jedna posledná vec: Môj mačacie flicks sú pomerne jemné práve tu, pretože som použil to pracovať, avšak, ak idete na par-tay alebo iného, ​​môžete ísť väčší, rovnako ako odvážnejší s tvojím okeňovým flickom. Alebo by ste mohli Pat aj Moar lesk na veko.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Pozrite sa na lesk Peeking?

Make-up použitý v tomto vzhľade

OČI: MAC Štruktúra (viečka), Charlotte Tilbury mačka FLINE FLIGHT LEQUEELINGER (Horná linka Lash), Metropolitan Decyase Heavy Metal Shine očné linky v Starfire (Horné, ako aj spodné Lashové linky), Metropolitan Decyay 24/7 Glide-on Eye ceruzka v smoge (Lower Lash Line), IT Cosmetics Superhrdina Mascara (Lashes), Covergirl Ultrafine Brow ceruzka v mäkkej hnedej (obočie)

Tváre: Mac Sunbasque červenať

BASE: Mac Studio Repair Fluid v NC42 zmiešané s MAC Strobe Cream v Pinklite Set s mineralizáciou Skinfinish Natural v médiu Golden (toto je môj go-to Base combo)

Pery: Mac mahagón Liner okolo s trochou kúsok Mac paramount rúže zmiešané na vrchole

REKLAMA

Vaša priateľská komunitná krása,

Karen

P.S. TGIF! ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *