Make-up, rovnako ako krása blog pondelok ankety, vol. 592

jemná pripomienka na tejto nádhernej pondelok.

Takže … Čo je to pondelok?

Vynikajúca otázka! Nie je to, na rozdiel od svojho mena, skutočný ankety, ako s bitovými tlačidlami Clicky. Je to len zoznam piatich alebo menej náhodných obáv, ktoré som vydával na tomto blogu každý pondelok ráno za posledné kvadrariliony (od roku 2007). Páči sa mi čítanie vašich odpovedí, rovnako ako to pomáha mi dostať môj týždeň na skvelý štart.

1. Ste oveľa lepší pri zapamätaní mená alebo zapamätanie tvárí?

Je to hádzať, pretože som podobne chudobný na oboch! ?

Predpokladám, že som trochu oveľa lepší na tvári, ak, rovnako ako len vtedy, ak používam svoje okuliare alebo kontakty (som bližšie) … To povedal, že sa dostanem docela lenivý, keď príde na použitie. To, čo naozaj požiadam, je investovať do niektorých skvelých okuliarov na čítanie, ale stále som v celkovom popieraní.

2. Aká je vaša preferovaná televízia?

Fantastické britské piecť! Avšak táto jedna-nová epizóda-týždeň vec na netflix typu bolesti ma. Využil som na mathoning skorších sezón.

“Daj mi všetko glutén!” Musím povedať.

3. Niečo na zozname kontajnerov?

Zúfalo chcem objaviť presne, ako hrať na akordeón … Skutočne požiadavka, aby sa to stalo, pretože keď je to akordeón hrať, každý je šťastný. ?

4. Ak ste mali viac času pre záľuby, aké sú niektoré záľuby, ktoré by ste mali?

Pečenie by bolo jedno, určite. Brownies, ako aj chlieb sú môj ako jazyk. Radi by som chcel opäť vziať hip-hopové tanečné kurzy, aj keď neverím, že by som bol na ňom veľmi veľký, pretože to už roky.

Oh, rovnako ako keby tam bol Američan Ninja Warrior-Type Fitness Center v blízkosti, začal by som robiť výzvu tréningu v srdci.

Oh, rovnako ako jedna ďalšia vec: Má spánok počítať ako hobby?!

5. Apple alebo Android?

Apple! – hlavne preto, že som už uviazol na kolese Mac Hamster, ako aj keď ste tam, je ťažké vystúpiť.

Pretože som “zoznam dáma”

Hovoriť o zapamätanie mená … Skutočne sa nepáči ten nepríjemný pocit, keď budete držať do niekoho, ktorého meno, ktoré si nemôžete spomenúť, avšak po určitom množstve času prešiel, nemôžete sa opýtať, aké je ich meno znova. V tomto okamihu je to odstrániť, že ani jeden z vás nedrží meno druhého človeka, ale obaja ste stále predstierať, že robíte, rovnako ako je to tak nepríjemné (aspoň to pre mňa, lol!).

Takže tu je to, čo teraz robím: Držím zoznam Oh-SO-Creatívne nazývaný “Ľudia, s ktorými som sa stretol” na mojom telefóne, ako aj hneď po tom, čo som uspokojil niekoho, ja sa o nich objaví niekoľko podrobností o nich, ako, “dlho Červené vlasy, Molly je mama, spokojná ju na tanečnom štúdiu na jeseň, super priateľský. ”

Je to naozaj skutočne užitočné, najmä 1) Ak ste chudobní pri spomenutí na mená, rovnako ako 2), zvyčajne máte svoj telefón na ya. Keď vidím tú osobu znova, Bam! – Pop Otvorím svoj zoznam, rovnako ako existujú detaily.

REKLAMA

Super Nerdy, rovnako ako ešte super efektívne. ?

Mať nádherný týždeň, ok? ozvem sa ti čoskoro.

Vaša priateľská komunitná krása,

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Karen

REKLAMA

P.S. Obávajte sa časom! Práve tu majú kopírovať / prilepiť s odpoveďami v komentári. Čoskoro sa porozprávajte s ya!

1. Are you much better at remembering names or remembering faces?
2. What’s your preferred TV show?
3. Something on your container list?
4. If you had more time for hobbies, what are some hobbies you’d have?
5. Apple or Android?

P.p.s. Please be additional kind as well as loving to yourself this week. If you do that, I’ll do the same. ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *