Budú hodinové závojové retušovanie tekutín Buďte tvojim korektorom nový najlepší priateľ?

** PEEP ** ** PEEP ** ** PEEP **

Prerušujeme tento blog príspevok, aby ste vám priniesli toto veľmi dôležité oznámenie: presýpacie hodiny zátiky retušovanie tekutiny nie je plnohodnotný korektor. Môže to vyzerať ako jeden, ale nie. Ak ho aplikujete na vrchole tmavých kruhov, tí zlí chlapci nezmiznú. Budú ako, “čo sa deje, dáma? ako sa darí’?” ?

REKLAMA

Presýpacie hodiny (32 dolárov)

Ale ak ho aplikujete na vrchole iného korektora, ktoré ste už náhodou stali – inými slovami, ste retouch – Mali by ste vidieť mierny rozdiel …

“Zoznámte sa s novým najlepším priateľom. Veil Retušovanie Fluid je multitasking pleťový zosilňovač, ktorý nebudete chcieť opustiť svoj dom bez. Táto bezdozorková, olejová tekutina pridáva len správne množstvo jasu, pokrytia a hydratáciu, ktorú vaše pokožky potrebuje počas dňa. Je to ako vaša ranná šálka kávy, 3pm kus čokolády a vaše post-cvičenie žiariť všetko valcované do jedného. ”

– sephara.com

Keď som dab a zmes na vrchol make-up pre vôbec ultra HD, ktorý bol môj poddatný korektor du jouce v poslednej dobe, a “v poslednej dobe,” myslím za posledné pár rokov, moje tmavé kruhy vyzerajú trochu jasnejšie.

Bonus: Ani nedostanú koláč alebo rozbije korektor.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Bolo by dosť inovatívne, keby ste nevedeli o Trish Mcevoy’s Instant Eye Litting, ktorý bol okolo horúcej minúty.

The tieň, ktorý mám, teplý zlatý opálenie s broskýňovými podtómi, sa nazýva piesok, ale je k dispozícii v šiestich celkových odtieňoch – vanilke (pre spravodlivé až veľmi spravodlivé tóny pleti), veľtrh (veľtrh na svetlo), prírodné (svetlo na ľahké médium) , Piesok (ľahké médium až stredné), med (médium až stredne hlboké) a mandle (stredne hlboké až hlboko).

Nie je to najúčinnejší produkt na svete, pretože to naozaj nezdá, že to všetko robí. Môj korektor stále vybledne po celý deň, ale ak to pridám po niekoľkých hodinách, kúpi mi trochu viac času … možno ďalšiu hodinu.

Budem to držať v mojej kabelke, kým nevybieha, alebo sa nudím, pretože jo … trochu zábavná, ale nevidím, že sa stáva nutne mať zošívanie.

REKLAMA

2 z 5 sŕdc.

Vedel si? Ak sa váš korektor pohybuje na vás, a to jazdí vás blázon, nastavte ho s NARS Light Reflecting lisované nastavenie prášku v priesvitnom kryštále, aby ho udržali tam, kde patrí.

Vaša priateľská susedská krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *