Nipy dňa: Beauty Parlor Best Nail LacQuer v Mermade peňazí

* Ring * * Ring * Ahoj? Je to, že beauty salón best necht lak v morských peniazoch ($ 4)
Sedel som v mojom aute na zastávke včera, keď som videl detskú skateboard cez ulicu … zatiaľ čo textové správy na svojom telefóne.

Ako je to dokonca možné? Sotva môžem text sedieť. Strieľajte, som osoba, ktorá musí doslova zastaviť uprostred chodníka, aby poslal text, ktorý si jej päť minút zadá a hovorí, “B ideálne”, keď je len 30 sekúnd od destinácie!

REKLAMA

Ak by existovala olympijská udalosť pre najpomalšie, najkrajšie Texter vôbec, vezmem domov zlata.

Vzhľadom k tomu, že často nútiť ľudí okolo mňa, aby ste zažili moje pokusy o lame, mohol by som im tiež niečo zaujímavé pozrieť sa na.

To bola myšlienka týchto nechtov, ktoré som aplikoval včera ráno. To je krása salík Best Nail Laci v Mermade peňazí, z ich novej letnej zbierky, Neon Pop.

Pravdepodobne som mohol dostať sa preč s nosením dvoch vrstiev, ale chcel som úplnú a celkovú opacitu, takže som išiel na tretiu. Použil som ho so základňou a vrchnou vrstvou, ale stále som videl môj prvý čip menej ako 24 hodín neskôr. YUP, Gnarly Chip na mojej ideálnej ruke.

Udelené, som na nechty, ale menej ako 24 hodín? To je niečo bláznivé nohavice.

REKLAMA

To bol môj prvý čas na sebe krása salónu Best Nail Lacquer. Sú to len 4 doláre, takže dám ’em ďalšie skúsiť … ale ďalšia lepšie vydrží dlhšie.

Sú k dispozícii teraz online a na obchodoch Walmart.

P.S. Mimochodom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *