Top 3 Preferované prázdninové filmy

Mám pocit, že by som mal mať aspoň jeden filmový film na tomto zozname, alebo možno aj tradičné, ako je to úžasný život, ale rozumiete tomu, čo? Toto sú tri dovolenkové filmy, ktoré môžem sledovať, ako aj znova, ako aj znova, rovnako ako ja som nepoznal ako všetky z nich.

1. Hluk hudby

V hornej časti zoznamu je hluk hudby. Snažím sa to sledovať každý rok, ale nie vždy sa dostať, pretože je to tak dlho – takmer tri hodiny (!) – Avšak, keď som bol dieťa, každý Vianoce to bol základný rekreačný film v našom dome. Uznávam, že to nie je tradičná vianočná flick, ale pre mňa, pretože sme to vždy sledovali cez prázdniny, bude to vždy konečným dovolenkovým filmom. Páči sa mi hudba, rovnako ako scenéria, ako je to, ako aj o tom, rovnako ako o tom, rovnako ako môj sen je na jedného miesta, ako aj vidieť všetky miesta, kde bol film natáčaný. Mimoriadne chcem ísť na altánok, kde liesal skoky z lavičky na lavičku, takže môžem skočiť cez lavičky, rovnako (bočná poznámka: tu je príbeh s celku zábavné fakty o tejto scéne).

REKLAMA

2. Ako skutočne

Práve sledoval tento druhý deň za umpteentný čas, rovnako ako to, že vždy ma nezabudne, aby som presne skončila, ako je video kamera chlap šerifový rick grimes z chôdze mŕtvy. Tento film má všetko! Má to niekoľko príbehov, hudba, syra, šťastných momentov, tenké momenty, smiech-out-loud moments … Môžem to sledovať ešte raz ešte raz pred Vianocami, ha ha ha! Oh, rovnako ako keby ste to sledovali, držali sa úverových histórií, pretože tam je Kelly Clarksonová na konci s názvom Colly Clarkson TUNUMENT, kde sa zdá, že sa zdá, ako mladá mariah.

3. elf

Um … Rozumiete, že ste sa skladali o kráse na chvíľu, keď ste veľmi prvý typ “Elf” ako “E.L.F.” (ako v značke krásy, ha!).

Muž, bude ferrell len prasknúť ma. Nemôžem sa ani pozrieť na jeho riešenie bez smiechu! Tento vianočný film ma vždy dá veľkú náladu, rovnako ako sa mi páči presne ako nádherné, ako aj nevinné.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

A čo ty? Aké sú vaše preferované sviatky?

REKLAMA

Vaša priateľská komunitná krása,

Karen

P.S. Ok, ok, chápete, že som sa nemohol zastaviť len tri. Nemôžem mať Bit ženy s Winonou Ryder, ako aj Christian Bale na tomto zozname!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *