Priatelia, ktoré som urobil, miesta som išiel, rovnako ako veci, ktoré som jedol posledný víkend

dosť veľa, keď idem kdekoľvek, prinesiem so mnou videokameru, pretože 1) môj telefón je kamera … a je to typicky so mnou (haha, hlúpy vtip), ako aj 2), pretože musíte vziať fotky zo všetkého; V opačnom prípade sa to nikdy nestalo, lol!

Toto sú len niektoré fotky z mojich dobrodružstiev s mojimi zákonmi minulý víkend. Vzali sme im prehliadku okolo Sonoma, ako aj Marin Cours.

REKLAMA

Jedným z miest, ktoré sme išli, je rozkošný mesto Fairfax v West Marin, ktorý je zasadený proti hôr, na druhej strane je Tichý oceán.

Je to kuriózne, malé bitové mesto, prakticky ako ostrov hore v horách, pretože je mimo porazenej cesty z diaľnic, ako aj ľudia sú veľmi priateľskí.

Aj keď sme tam boli, urobil som zoznámenie s rozkošnými šteňami.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Som veľmi spotrebovaný s jej uši!

Ak ste si to urobili na Fairfax, veľmi navrhujem brunch na kaviarni kolibríku. Je to raňajky / obed jedáleň, rovnako ako ich menu má nové orleans-štýl fajkom.

Prisahám … ich Benenety sú tak veľké, že budete chcieť plakať.

Kúpil som si francúzsky chlapec, rovnako ako to, ako to prišlo naplnené žiabrom s vyprážanými krevetami, rovnako ako vyprážané ekologické paradajky. Netreba dodávať, že to bolo moje podvádzanie na týždeň …

Downtown je trochu balené s bitovými obchodmi. Môj preferovaný Jeho Zbícna kôľa, záhradkársky obchod s veľkými ponukami vynikajúcich malých rastlín – skvelé pre bitové boxy, ako aj iné malé priestory.

Rovnako sme to urobili na Sausalito, čo je malé mestečko najlepšie na severnom konci zlatého vchodu (vpravo, keď sa dostanete z Golden vstupného mosta, ktorý chodí na sever). Keď je tam slnečno, prakticky sa nepamätám, že je to oblasť zálivu, pretože sa cíti ako prímorské európske mesto.

REKLAMA

Um … prečo je moja ruka ako 10 stôp dlho v tomto pic? Netuším.

Ak ste to urobili na SAUSALITO v nedeľu, získajte brunch na Le Garáž. Je to francúzsky Bistro / Diner, ktorý kameň je odhodený z dokov.

Modifikácie menu veľa, avšak, ak sa vyskytnú francúzsky toast s džemom, ako aj Creme Fraiche, si to. Žiadny vtip, že francúzsky toast bude prenasledovať vaše sny …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *