Filter podsvietenia BECCA Filter podsvietenia [Zasieva sa] Zálohy na zálohovanie

BECKA Podsvietenie Priming Filter
Fotografie, podsvietenie mi poháňami bonkers … Ak nie je niečo, čo sa snažím urobiť na účel, ktorý zvyčajne nie je, avšak v situácii BECCA podsvieteného základného filtra ($ 38 pre 1-oz. Fľašu), mám absolútne Žiadny problém s ním.

Ó môj bože! Kde začínam? Tam sú len tak početné veci, ktoré sa mi páčia o BECCA podsvietenia, bez ohľadu na $ 38 cena, ktorá sa nekvalifikuje ako dergóbor vyjednávať neuveriteľnú omáčku, ale stále … úplne znamená využiť každý posledný pokles (a potom môže dokonca zlomenina otvoriť fľašu, aby sa dostal trochu viac).

REKLAMA

Becca uvádza, že podsvietenie funguje ako filter vďaka týmto veciam, ktoré sa nazývajú filtrovanie luminiscenčných perly, ktoré sa očakáva, že póry, ako aj jemné línie vyzerajú hladšie, rovnako ako celá koža sitch oveľa viac žiarivá.

A YUP, to robí. Má to, že celý podpis becca luminescence vec.

Svatchoty BECCA podsvietenia, ako aj zmiešané (pre referenciu, nosím nadáciu BECKA v bambusu)
Na mojej koži, podsvietení, ktoré vyšlo skôr tento pád, javí ako perleťová béžová s perlom sa otočila Waaaaay nadol. Menej šaržerstvo ako becca trblietavý pokožka perfektor, je to len ľahko svetelné, rovnako ako žiariace, takže to nevyzerá, že som potil.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Teraz, aj keď je klasifikovaný ako všeobecný základný náter, neexistuje výlučne na predĺženie času nosenia vašej základy, korektor, ako aj tón pokožky. Zameriava sa na rozmazanie pórov, osvetlenie, hydratačné, rovnako ako prepnie, ako aj priming pokožky, aby zabezpečili, že čokoľvek, čo vrstva na vrchole, ide na hladšie.

Využívam ho ako ľahký, osvetľujúci, pór-burring lotion, aby som sa zaoberal predtým, než aplikujem môj základ, alebo čokoľvek iné, čo plánujem vrstvu na vrchole. Nevšimnem si to značne predĺženie životu mojich výrobkov z pokožky, keď ho využijem s nimi, je to však v poriadku, pretože to nie je niečo, čo je vyvinutá.

Fascinovo, to nejako rukoväť osvetlenie mojej kože bez toho, aby zdôrazňovali moje póry, čo je nezvyčajná vec, takže toto je ako čarovný elixír, ktorý môžete mať v taške make-upu.

Tu používam BECCA podsvietenie zmiešané so základom, ako aj pod očami korektor

Išiel som s matným povrchom povrchu pokožky tento jeseň, čo je dôvod, prečo mi to trvalo chvíľu stúpať na palube tento žiarivý vlak, ale teraz, keď mám, som vďačný. Využil som podsvietenie veľa rôznych metód za posledných pár týždňov, rovnako ako tam nebol spôsob, ktorý som sa nepáčilo. V závislosti presne na tom, ako to pracujete, môžete maximalizovať alebo znížiť jeho luminiscenčný výkon.

Pre full-on, vysoko výkonný svetelný lux, nosím ho na holé kožu len s malým kúskom korektorom a / alebo tónovaným zvlhčovačom na vrchole, aby ste pomáhali s akomkoľvek type sfarbenia alebo tmavých kruhov.

Alebo v niektorých prípadoch ho zmiešajte priamo s mojím základom (ktorý zosvetlí približne pol kroku), ako aj na použitie na moju kožu. Potom sa postarám, že nie je príliš pohonný prášok (MAC mineralizátorom Skinfinish Natural je moja obľúbená).

Niekedy som ho dokonca zmiešal s mojím korekčným korektorom, aby ste tiež dostali tento žiarivý vplyv pod očami, čo som urobil pre portrétový obrázok v tomto príspevku, mimochodom.

Alternatívne, keď chcem len náznak kontrolovanej svietivosti, aplikujem vrstvu podsvietenia, nechajte ho ponoriť, rovnako ako potom aplikovať buď na nadáciu strednodobého alebo úplného pokrytia na vrchole. Potom budem nastaviť celú vec s práškom.

REKLAMA

Verím, že podsvietenie je pozitívne krásne, ako aj fentasticky flexibilné, rovnako ako to už urobilo jeho metódu do mojej dennej rutiny. Nemôžem to navrhnúť. Skúste to nabudúce, keď ste narazili na Sephora alebo Ulta (Rovnako je to ponúknuté online).

Vaša priateľská komunita kúzla narkoman

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *