Dior Diorskin Nude Tan Tie Dye Edition Blush Harmony 001 Pink Sunrise je pomerne ako pohľadnica

$ 57 Dior Diorskin Nude Tan Tie Dye Dye Edition v 001 Pink Sunrise
Videli ste niekedy skutočný život ružový východ? Rovnako ako s mimoriadne vlastnými očami, ako aj nie vo filmoch alebo čokoľvek?

Nie sú slávne? Dostaneme ich v niektorých prípadoch na jeseň, rovnako ako vždy, keď dostaneme skutočne veľký, kde je to ako pohľadnica na oblohe, som, že osoba Weirdo sused v jej pyžamách fotografovaní v prednom trávniku za zlomeninou svitania.

REKLAMA

Rovnako ako skutočný život ružový východ slnka, dior’s Dior’s Diorskin Nude Tan Tie Dye Edition červenať Harmony v 001 Pink Sunrise je celkom slávny. Jeden z dvoch $ 57 Tie Dye Edition Blush Harmony Práškové červenačky v Dior Summertime 2015 Kravata Dye Collection, je to ľahší, ružový, chladič-tónovaný možnosť. Druhý, 002 Coral Sunset, je teplejšie, hlbšie, ako aj koralové.

Dior Diorskin Nude Tan Tie Dye Edition Blush Harmony v 001 Pink Sunrise ($ 57)
V týchto panviciach sa v týchto panviciach podávajú štyri farby. Pink Sunrise má chladno tónované svetlo ružové, chladno-tónované stredne ružové, mäkké biele, rovnako ako chladno tónované slivky, rovnako ako rozumiete presne tak, ako tento príbeh ide … mix všetky farby spolu s priloženým kabuki čistý (alebo samostatná červenatá kefa) tým, že ju otočíte na panvicu, rovnako ako potom prach, ktorý na tvojich tváre pre červenať.

Nasleduje toto, radujte sa.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Swatch of Dior Diorskin Nude Tan Tie Dye Edition v 001 Pink Sunrise na mojej NC42 Skin
Verím, že môžem byť rovnako dobre tónovaný, ako aj tan, aby som to skutočne vytiahol, pretože sa cítim, že sa to cítim, že je to trochu práčovne, ale ja však neviem … možno to je oveľa viac, pretože som presvedčený, že ostatné dior kravatu DYE EDITION červenať v kolekcii, 002 coral západ slnka, je tan girl’s džem.

Robím sa o to skôr niekoľko vecí, že som rád, že som rád, že Coral Sunset, ako …

Je to veľmi pigmentované – aj keď je ružový východ slnka s najväčšou pravdepodobnosťou trochu rovnako svetlom pre mňa, stále dostane body za intenzitu. Jedna vrstva by mala byť všetko, čo potrebujete.

Vyzerá to mimoriadne prirodzené – je to ako 002 Coral Sunset v tomto ohľade. Matte povrch hraničí najlepšie na palube lesku. Ružový východ slnka má väčšie, živé škvrny strieborného lesku ako Coral Sunset, rovnako ako vidím ich z dĺžky ramena preč (ale musím sa pozorne pozrieť, takže to nie je úplne zrejmé).

Trvá dobro, dlhé, zatiaľ čo čas nosenia je tuhý. Trvá šesť alebo sedem hodín, než cítim požiadavku na dotyk.

Nosiť Dior Diorskin Nude Tan Tie Dye Edition v 001 Pink Sunrise na mojich tváre …

REKLAMA

DAT $ 57 COST TAGE, THO! Áno, je to oveľa nepríjemnejšie, než sedieť na chladnom WC sedadlá veľmi prvá vec ráno, avšak ružový východ slnka prináša. Je to veľký problém zaplatiť za jeden červenatý, avšak toto (a / alebo koralové západ slnka) by mohlo / by mali vlani. Navrhnuté pre ľahšie škáry, ako aj chladnejšie holky, ako aj muži v “liečbe yo’self” myslenie.

Cena: $ 57, jeden z dvoch
Dostupnosť: Obmedzené vydanie, ponúkané teraz na internete, ako aj na Dior obchody, ako aj počítadlá
Make-up, rovnako ako Charm Blog Hodnotenie: B + / A-

Vaša priateľská komunita kúzla narkoman

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *