Získajte roztomilosť a mimoriadne Curl Hold s Paul & Joe SmiudgeProgom Mascara

Paul & Joe SmigoursPoof Mascara ($ 26, K dispozícii v štyroch odtieňoch – Noir, Brun, Blue Hibiscus a Pink Samba) \ t
Všeobecne povedané, mám vysokú tyč, keď sa týka roztomilosti maskary prútikov. Rovnako ako, budem rád gush cez roztomilé kompakty a roztomilé rúže, ale roztomilé masárové trubice?

NIE JE DOSTATOČNE DOSTATOČNOSTI NA ZAPOJENOSTI MOŽNOSTI.

REKLAMA

To, čo naozaj chcem, sú Masccas, ktoré dobre fungujú, ale ak je balenie tiež roztomilé, ako si myslím, že je to s Paul & Joe SmigoursPoof Mascara v Noir som mal v poslednej dobe, potom je to ďalší bonus.

Blokovanie katastrofy a iné nekontrolovateľné udalosti, som curl My Stick-rovné riasy denne, a majstrovstvá-kaliber Curl Hold je jednou z vecí, ktoré sa mi páči na túto maskaru.

To … a neuveriteľne roztomilý trubica.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Stupeňové súpravy, predlžuje, zdviháky a zámky Lashes, ako je to, čo robí to Freakin ‘Rain v klube, a Lashes zostáva predĺžil a zdvihol a zdvihol aj cez 12 hodín – aj cez mnoho NAP (ktoré som videl z prvej ruky minulý víkend v NAPA).

Pre mňa je sladké miesto dva kabáty, ktoré tiež pridáva nejaký objem, ale nie tonu. Volume-múdry, povedal by som, že efekt je o dvoch shaps hanbou drag kráľovnej dráhy.

Je to dobré množstvo. Som do toho.

Vzorec obsahuje niečo P & J volania “film-typ” curling polyméry na náterové lišty a udržiavajú ich od rozmazania alebo nevykonania. Ak ho chcete odstrániť, jemne trieť svoje riasy teplou vodou.

The Shade, ktorý nosím, lesklá čierna mačka farba, sa nazýva NOIR, a je to jeden z dvoch dostupných teraz v stálej línii (je tu aj hnedý odtieň s názvom Brun).

K dispozícii sú aj dve limitované vydanie letné odtiene k dispozícii nazývané Blue Hibiscus (Navy) a Pink Samba (hlboká červená), a môžete ich nájsť všetky teraz online a na počítadlách Paul & Joe.

Cena: $ 26
Dostupnosť: K dispozícii teraz online a na počítadlách Paul & Joe
Make-up a Odvolanie Blog Hodnotenie: B + / A- (Cute a Ccule, ale trochu drahé)

REKLAMA

Váš priateľský sektorový závislý,

Karen

P.S. Potenca Hump Day!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *