Nerozumel som, aby priniesli produkty DrugStore v odvolacej sekcii v Nordstrom Rack

Novato je ospalé bitové mesto. Tam je Napa Sever od nás, Oakland na východ cez zátoku, rovnako ako San Francisco na juh, avšak samotné Novato nie je hotbel of Perfeyment, ako aj aktivitu (ak nepočítate veľké zúrivé hviezdne oslavy vyhodené kartami) .

Niekedy, aj keď, zaujímavé veci sa tu vyskytujú … Ako sme dostali len Nordstrom Rack.

REKLAMA

Je to len pár týždňov, ale som už dvakrát prešiel, rovnako ako som zistil hodnotný. V podstate, ak budete chodiť tam sa snaží nájsť niečo špecifické, ako biely odrezaný tričko, veľké šťastie pre vás. Nech sú bohovia s vami! Keďže obchod musí byť štvrtinou míle dlhý. Je to obrovské, rovnako ako ste absolútne musíte byť v nálade na lov pokladov.

Radi majú veľmi veľkú časť odvolanie, ktorá, našťastie, je oveľa viac obsiahnutých ako odevy, ako aj oblasti topánok, rovnako ako môžete ísť prechádzať police v cenovo dostupnom čase. Je to všetko mimoriadne elegantné, ako aj upratané.

Prinášajú mix drogérie (divný!), Ako aj produkty s high-endom, ktoré považujem za modifikáciu často, keď som tam bol minulý piatok, videl som nejakú starostlivosť o telo z Neutrogeny, ako aj Burtových včiel, Rovnako ako ja som tiež videl make-up obrazovku pre NYX.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Všeobecne platí, že neprinášajú žiadne z čiary, ale to vyzeralo ako veľké množstvo vecí, ako aj oveľa lepšie ako bežné ceny. Rovnako ako, videl som fľašu neutrogena ultra šetrného každodenného čistiaceho prostriedku za 7,97 dolárov, ako aj verím, že je to zvyčajne $ 10 v Ulta.

Trochu som sa vynoril, keď som videl túto obrazovku Bliss (looove Bliss Lotions). Objavil som túto masívnu trubicu Grapefruit + Aloe Butter Butter označená na 16,97 dolárov z $ 49! Čo krádeže.

A ja som tiež identifikoval niektoré Sephora make-upu pravidelní z metropolitného kazu, rovnako ako čeliť, Lancôme, YSL, Caudalie, Smashbox, ako aj Bobbi Brown, okrem iného, ​​ako aj o tom, čo bolo zľavnené medzi $ 5-10 z bežnej ceny.

Niektoré z produktov zo starších zbierok boli vyznačené ešte viac, ako Alice Alice Metropolitan Secyay, ktorá bola v predaji na predaj za $ 29,97 namiesto pôvodného 60 USD.

Radi prinášajú vonné vône!

Je to absolútne bude miesto, ktoré som pravidelne pre make-up, ako aj odvolacie zľavy, ale nerozumiem o tom, že tam ísť pre oblečenie … tam boli rovnako veľa regálov. Bolo to pre mňa Waaay.

REKLAMA

Boli ste niekedy na Nordstrom Rack? Presne ako sa cítite o obrovských predajniach? Dostanete sa do nákupu pokladov Hunt-štýl, alebo sa vám páči ísť do obchodov, ktoré sú hyper organizované?

Vaša priateľská výzva na odvolanie komunity,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *