Modely vlastné sochy a žiara môže zvýrazniť moje lícny kosti kedykoľvek

Vlastníte, že žiara, vlastné modely.
Zaujímalo by ma, aké modely vlastnené sa zameriavalo na to, kedy navrhli tieto sochy a žiara zvýrazňujúce práškové panvice … pretože niekedy, keď sa na ne pozerám, vidím prierez krúžkov trupu stromu. Alebo bullseye. Alebo vsuvka (hovorí žena, ktorá len konmiari’d jej ošetrovateľské podprsenky na goodwill !!!).

Vlastné modely British Makeup je k dispozícii v USA v Ulta. Sú to druh módnej čiary a majú pomerne niekoľko typov produktov, ktoré sú populárne v make-upovej krajine, ako je paleta neutrálne, matné tekuté rúže a, áno, zvýrazňovače.

REKLAMA

Vezmite ho zhora! To je modely vlastné sochy a žiara zvýrazňovač prášok v zlatom piesku 02, scultp & žiara zvýrazňovač prášok v Peach Pearl 02, sculp & Glow Highter Stick v Moonlight 02 a scult & Glow Highlighter Stick v žiarovke 03
Vypracovať a žiariacich zvýrazňovač (vyzerá ako bradavky na panvici), je k dispozícii v dvoch odtieňoch $ 11,99, a Thesculpt & Glow Hlavko Sticks sú tiež k dispozícii v dvoch odtieňoch za 11,99 dolárov každý.

Môžem sa úplne dostať za vy srsti a žiara zväčšujúcejšie prášky, ktoré sú ako drogérie verzie becca trblietavých perfekcií kože. Aj však nie sú presné dupy. Modely vlastné prášky nie sú nikde blízko ako krémová ako perfektná koža becca. Pamätám si niekde čítal, že BECKA Zvýrazňovače obsahujú veľa vody, čo je dôvod, prečo sú tak mäkké, maslárne (a krehké). Modely vlastné snímanie a žiara zvýrazňovač prášky určite sa necítia ako krémová, ale cítia sa ako mäkké. Majú tiež podobný opustnú povrchovú úpravu, ktorú môžete vytočiť nahor alebo nadol, v závislosti na vašej nálade na Pearl. Páči sa mi ich, milujem cenu, a som si istý, že by boli skvelé štartovacie zvýrazňovače.

Mám na sebe práškový zväčšovač v zlatom piesku na mojich lícach a krémový zvýrazňovač v mesačnom svetle nadol most z nosa a pozdĺž mojich čelo kostí.

Keby som sa hádal, hádam by som, že zvýrazňovač palice boli inšpirované NARS násobkami. Obaja sa cítia podobne ako v tom, že sú mierne sušia ako väčšina krémových zvýrazňovačov a majú podobný lesklý povrch, ale modely vlastné zvýrazňovacie palice nie sú ako “mokré” ako násobky. Sú tiež krehkejšie … Keď som otvoril Pearly ružovú žiarovku 03 prvýkrát, palica bola rozbitá.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Pokiaľ ide o krém zvýrazňovače ísť, moja hlavná squeeze je stále mac krémová farba základňa v hush, pretože milujem toľko vecí o tom –
Lesklý, perly povrchová úprava, ako dlho trvá a najviac zo všetkého, aká ľahká je zmes. Je to bomba!

Modely vlastné zvýrazňovacie tyčinky nie sú tak lesklé a perlové častice nie sú tak jemné ako hush. Potrebujú tiež viac baby a miešanie, ale myslím si, že sú hviezdne za cenu.

REKLAMA

V podstate, vlastné modely ho vlastnia v Zdôrazňovacom oddelení!

Vaša priateľská susedská krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *