Nedeľa s kartami Mačka, Makeup, ako aj odvolanie Blog Mascot, Zv. 696

ROAR!

Počul si to…? Bol to telefónny hovor džungle, telefónny hovor, že karty odpovedali skôr často.

REKLAMA

K neazalým passerby, karty mohli vyzerať rovnako ako rutinný starý housecat, avšak vo vnútri mal srdce leva. Fanciol sa ako kráľ džungle.

Tam bolo niekoľko výskytov – niektorí môžu im telefonovať, aby im šarúšy – kde mal silu s levom alebo dvoma na súpravy, avšak našťastie od mojich pozoruhodných zručností zúčtovania som bol schopný vziať veci dole niekoľko zárezov, ako aj Neboli stratené žiadne končatiny alebo pazúry.

Len tak viete, pracuje s obrovskými mačkami divokej divokej. Bol som trvalo zmenený, najmä s preľudňovaním, ktorý mal s geparkou počas mac kampane … Stále mám všetky prsty, áno!

Rosie

Snažím sa ovplyvniť Rosie, aby sa rozpútala svoju vnútornú mačku džungle, takže dnes som ju dal do trendy geath goliera s komplementárnym kvetom, rovnako ako niektoré listy, pretože je to dievčenská dievčina po všetkom.

REKLAMA

Očakával som, že pazúry vonku, niektoré reve tu, ako aj tam, možno niektoré vrčania, ale namiesto toho si želala uvažovať o zmene srdcovej krajiny okolo nej. Jar sa začína prejavovať okolo týchto častí, rovnako ako rozumiete Rosie; Má niekoľko vedeckých experimentov, ktoré idú do hlavy v akomkoľvek type dodaného momentu.

Vaša priateľská výzva na odvolanie komunity,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *