#FancyLadythings: Oribe Côte d’Azur Leštiace telo Scrub

Oribe Côte d’Azur Leštiace telo Scrub ($ 65 za 6,8-oz. JAR)
Hej, takže som chodil za posledných pár dní vonia, ako som leto v domácnosti pláž doma, rovnako ako zima v chate (nepravdivé), ako aj oba domy v tomto scenári, BTW, sú kaštieľa (z kurz). Obaja boli takisto v domácnosti pre generácie (smiešne), ako aj to je úplne, pretože som využil fantázie-schmatance telo kroviny, zo všetkých vecí!

Oribe Côte d’Azur leštiace telo Scrub je 65 dolárov za 6,8-oz. JAR, ktorý je blázon chudobný za rozpočet, ale hej, toto je #fancyladythings. Keby som bol žena, ktorá obedovala v Chanel, ako aj perly, zachovával by som ho v mojej kúpeľni na pravidelných, nepochybne.

REKLAMA

#Fancyladythings je škandalózne (nie naozaj) nová séria, kde budeme hovoriť o starých peniazoch, intrigy pre domácnosť, ako aj fantázie, high-end kozmetické výrobky … alebo aspoň druhé.

Môžete byť oboznámení s Oribe. Sú to linka na starostlivosť o vlasy, ktoré sú zrejmé pre svoje nákladné, ako aj vysoké vysoko kvalitné výrobky (Páči sa mi ich zakladacia hmla, suchý texturizačný sprej, ako aj ich koreňové dotykové rozprašovanie), z ktorých všetky sú k dispozícii v extrémne parfumových vôní.

Pre mňa, čokoľvek, čo robia vonia, ako to bolo predpokladané svetovo renomovaným Parížskym paríži, ktorý sa postará na šľachtu, ako aj rockefellers.

Côte d’Azur má poznámky z Jasmine, Bergamotu, ako aj Sandalwood, takže je to jasné, rovnako ako letné. To sú oficiálne poznámky. Neoficiálna poznámka – jediná! – sú staré peniaze.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Oribe Telo Scrub
Je to cukor drhnúť z jemného cukru, takže keď som ho trieť na mojej koži, cíti sa mäkký, nie brúsny papier, a potom, čo som ho opláchnuť, je tu tenká vrstva zvlhčujúceho oleja zostať, okrem vône že pretrváva – nerobím si srandu – aspoň jeden deň.

Neuvádzať, že je to silná alebo nepríjemná vôňa. Je to len extrémne dlhotrvajúce. Potom, čo som sa vysušol, môžem zápach na mojich uterákoch, na mojom rúchu, na mojom oblečení, rovnako ako predpokladám, že ak si držať chlapca hračka okolo pre kopy, s najväčšou pravdepodobnosťou by ste na neho s najväčšou pravdepodobnosťou zápach na neho, Aj potom, čo ste ho udusili svojou nahým bodom (!).

Pobrežie D’Azur Scrub je v súčasnosti na salónoch, ktoré ponúkajú Oribe, rovnako ako to tiež ponúka online.

REKLAMA

Spolu s výrobkami na starostlivosť o telo, Oribe tiež robí starostlivosť o pleť, make-up, rovnako ako parfumy (ktoré sú pomerne nedávne vývoj, ako v priebehu minulého roka), takže ak ste fanúšikom svojich výrobkov na starostlivosť o vlasy, môžete chcieť skontrolovať Tie aj tie iné veci.

Vaša priateľská komunitná krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *