Starostlivosť o pleť RAVE! Čerstvé Seabery Hydratačné riešenie s olejom

Ako to!
So. Effing. Dobrý.

Minulý mesiac, zatiaľ čo bojujem o škaredé zima, som prišiel k záverečnom myslení, že čerstvé morské benice hydratačné riešenie s olejom skutočne robí online rovnako ako humbuk (4,5 hviezdičky s viac ako tisíc hodnotení na Sephara.com).

REKLAMA

Chápete, keď vyfúknete nos tak často, že koža okolo vašich nosových dierok dostane surové, rovnako ako je suché, rovnako ako to bolí? Mína sa tak citlivá na dotyk, ktorý dokonca striekajúca vodu na mojom obchode s bolesťou.

Moje obvyklé HeavyDuty Deal s hydratačnými rukami nerobil vykonanú úlohu, takže, z zúfalstva (a možno slučky z chladných liekov), sledoval som to dole, zatkol ju otvorený, rovnako ako popisoval asi polovicu kvapky oleja Na koži okolo nosa, nozdry, ako aj ústa.

Ahhhh! okamžitá úľava. Seaberry olej prináša obrovský čas v oddelení vlhkosti.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

“Seabery hydratačné riešenie s olejom je cenná zmes čistých olejov-morských, brusnicových semien, semien Camellia, Grapeseed, rovnako ako nádherné mandľové balené s výživnými omegas na ochranu mladšieho vzhľadu. Ľahký vzorec sa rýchlo prijíma zvýšenie životne dôležitého vlhkosti. ”

– sephara.com

Zvýraznené zložky:

Seaberry Oil: Výkonný antioxidant bohatý na hydratačné omegas 3, 6, 7, ako aj 9 poznamenal na ochranu pokožky starnutia voľných radikálov.

Brusnicový semenný olej: zachováva elasticitu pokožky, ako aj hladkosť.

CAMELLIA SEED OIL: AS pomáha udržať vlhkosť, ako aj podporovať hladkú, pružnú pokožku.

Zložky:
Vitis Vinifera (hrozno) Olej olejom, Camellia Oleifera Seed Oil, Prunus AMYGDALUS DULCIS (Sladký mandľový) olej, Hippophae Rhamnoides Olej, Rosmarinus officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Vakcinium MACROCARPON (brusnictva) olej, tokoferyl acetát, tokoferol, ascorbyl tetraisopalmitát, Vôňa, BHT, linalool, limonén, citrón, kumarín, geraniol

Je to bohaté na antioxidanty, ako aj omegas, ako aj produkované normálne, suché, ako aj citlivé typy pokožky, takže peeps cez krajinu môže využiť! – Aj keď máte mastnú pleť. Videl som viac ako niekoľko hodnotení od ľudí s mastnou kožou, ktorá o ňom o ňom na stránke Sephora.

Teraz je to denná časť mojej rutiny. Každé ráno, rovnako ako noc potom, čo som moja tvár, pracujem asi tri obrovské kvapky s využitím priloženého kvapkadla na moju kožu, zatiaľ čo je vlhká. Niekedy budem tiež mixovať jednu alebo dve kvapky do môjho spoľahlivého klarins hydra-essentiel hodvábny krém, ktorý je ešte jeden fantastický combo imo.

REKLAMA

Je to $ 52 pre 1,6-oz. Fľaša, ktorá je dosť veľkou veľkosťou. Verím, že je to dostatočné trvať dlho.

Vaša priateľská komunitná krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *