NARS Isolde Eye Duo v akcii

Poznámka na seba: Noste NARS Isolde častejšie. Tento príspevok od roku 2015 druhu fúka moju myseľ, pretože nemôžem uveriť, že som vlastne mal 25 minút, aby som dal make-up! Stále milujem Isolde, rovnako ako som to urobil.

Nehral som druhý deň, keď som povedal, že som v poslednej dobe som bol všetko o NARS Isolde. Obaja a Nars Cordura (Love You, C !!!) boli dva z mojich denných očných make-up bffs niekoľko týždňov, a aj keď som väčšinou dostal cez túto zimu a chcú opäť nosiť viac make-upu, ja Stále nemáte trpezlivosť sedieť ešte 45 minút a miešať šesť rôznych olals, kým moji prsty padajú, ya vedieť?

Tento týždeň som používal časovač na mojom iPhone ráno, aby som sa zapojil do. Nastavoval som ho na 25 minút a čokoľvek som schopný urobiť v tom čase, to je to, čo som skončil nosiť na deň.

REKLAMA

Predtým, než som dokonca začal, uchovávam všetky základy, ako je základ, maskara a korektor, atď., V malom poli vedľa môjho stola, takže nestrácam žiadny čas lovu veci. Potom som tiež dal akékoľvek výrobky z očí a pery, plánujem nosiť v tom istom boxe.

Rád strávim podiel leva na 25 minút na mojom očnej make-up, takže sa vrátim na niektoré veci a strávim menej času na moju kožu, čo je dôvod, prečo viac mojich pihov je nahliadnuť do týchto fotiek ako obvykle.

Tu je pohľad, ktorý som nosil s Isolde včera do salónu (konečne som dostal svoje vlasy, Yay!), Pretože neexistoval žiadny spôsob, ako som sa sedel, že sa tam pozeral na seba v zrkadle po celú dobu, bez toho, aby som bol trochu niečo na mojom hrnčeku, lol!

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Je tu úplné rozdelenie nižšie uvedených produktov, ale v podstate som len zmiešala Isoldeho ľahšie broskyňové zlaté strane s medenou stranou, potom to dal na mojich viečkach. Potom som pridal dve teplé hnedé v záhybke – najprv ľahšie hnedé, potom tmavší odtieň pre viac hĺbky. Potom som pridal nejakú čiernu vložku a veľa rias, pred konečnou úpravou s neutrálnymi broskyňami ružovými lícami a pery.

REKLAMA

Nie je to vzrušujúce ako trblietavý smaragdový zelený vzhľad s falošnými riasami a celou súpravou a CABOODLE (Bronzer, zvýrazňovač atď.), Určite, ale viete čo? Niekedy naozaj milujem nosiť tento druh make-up (častejšie ako nie). Nemôžete sa pokaziť s každodennými neutrálne.

Make-up nosený v tomto vzhľade

Brows – Urban Decay Brow Bešter v Tamp, Anastasia Clear Brow Gel

Očné očné tiene – NARS Isolde (viečka), Mac mäkký hnedý (záhyb), mac sedlo (Lower Crease a Lower Lash Line)

Liner – Mac Trepder

Lashes – NARS AUDUMY MASSCARA

Líca – neutrogena zdravá koža červenať v 20 živých

Lips – Mac Pro Longwear Lip ceruzka v Oh Honey! a vamplify lesk v prudkom haute

Nadácia – Mac Waterweight Foundation v NC42

Prášok – Mac mineralizérstvo Skinfinish Natural v strednom opálení

Vaša priateľská susedská krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *