O tých trblietavých nových Mac Dazzleglass Odtiene …

Nový Mac Dazzleglass Odtiene
Pár dní späť som vydal obrázok niektorých nových Mac Dazzleglass Lipglosses, ktoré boli pridané do MAC Dlhodobá línia minulý mesiac, rovnako ako som nečakal silný ťah o ‘Dazzleglass Glitter, pretože som bol zaplavený požiadavkami Pre mňa zaúčtoval svoje mená.

Takže práve tu ide …

REKLAMA

Z vrcholu: Ďalšie zosilňovače, ako Venuša, dojčiatka iskry, cukor-rimmed, moth na plameň, handry na bohatstvo, peniaze medu, úsmev, ako aj steppin ‘
Programu Mám rád ružovú, broskyňu, ako aj koralové, lol! Existujú podobne aj niektoré edgierové farby, ako modrá (kométa modrá), niekoľko fialových (funtabulous, dátum noci, rovnako ako mladí chlapci ísť bláznivý), biely odtieň (zásada potešenia), meď (zbohatnúť rýchly) ako červená (láska love).

Ak sa ako upozornenie, rovnako ako cukor-rimmed, pozná, to je, že sa tiež objavili v skoršom Mac Le spúšťa.

Nové sú rovnako ako keby som ich držal (Err, ostatné). Sú to ďalšie trblietavé, rovnako ako lesklé, s lesklým škvrnami väčšie ako lesk v Mac Lipglass, ale nie sú prežitie vôbec, čo je skvelé, takže sú dosť pohodlné, aj keď sú veľmi lepkavé, Rovnako ako neexistuje žiadna metóda v pekle, aby ste zabránili, že váš vysoký poníka uviazol vo vašom lesku, keď ich nosíte.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

To sa nestane!

Ale na flipovej strane vydržia pevné štyri hodiny.

Peniaze med (top), ako aj handry na bohatstvo (dno)

Detské Sparks (TOP), ako aj cukrové stroje (dno)
Steppin ‘Out (TOP), ako aj úsmev (dno)
Rovnako ako Venus (TOP), ako aj ďalšie zosilňovače (dno)
Tá vec o dazzleglasses je, že ste ich naozaj musíte vidieť osobne, ako aj dostať ’em na pery, aby ste úplne oceňovali svoju krásu, pretože … všetky typy vzhľadu presne v fotke. Nie ste si istí, prečo, ale ich iskrivý vplyv sa stratí z nejakého dôvodu … sú oveľa chladnejšie Irl!

Mimochodom, je tu ružový odtieň v tejto novej dávke s názvom Ďalšie zosilňovače, čo je mŕtvy zvonček pre epické, iskri, dlhotrvajúci ružový glosimer Chanel mal asi desaťročie späť nazývaný Astraral.

REKLAMA

Ak máte na pamäti, že tieň, potom 1) sakra, dievča! Si hardcore chanel diabol! Rovnako ako 2) budete s najväčšou pravdepodobnosťou ako ďalšie zosilňovače na bity.

Vaša priateľská komunita kúzla narkoman

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *