Neunusová make-up Heoes: Neutrogena Hydro Hydratačný odtieň

Mám na sebe neutrogena hydro-hydratačný odtieň v mede 85
Čo je to unsung makeup hrdina? Pre mňa je to často podceňovaný make-up Morsel, trvalý zberný produkt, ktorý skúmavky pod radarovou obrazovkou mnohých milencov make-up, ale často rocks môj svet. Dlhodobé série Nehanderov Heroes má niektoré z mojich obľúbených.

Onotivácia facmoid dňa: YAKEJ KOŽKU … Zakúpil som si $ 50 YSL tvárový odtieň na predaj SEPHORA VIB PREDAJ, AI sa mi nepáči kdekoľvek v blízkosti, rovnako ako Neutrogena Hydro zvyšovať hydratačný odtieň.

Grrr …

REKLAMA

Hydro nárast je tak dobrý. Začal som ho používať, keď to vyšlo asi pred rokom, a ja som ho nosil a na chvíľu.

Ako som si istý, že som diskutoval (počet miliónov), mám combo kožu. Niektoré časti sú suché, iné sú mastné, a to aj keď som trochu íl, že Neutrogena zdvihol cenu od 14,99 dolárov na 16,99 dolárov v tej dobe, kedykoľvek nosím túto vec, že ​​si pamätám, prečo je to jedna z najlepších základov Drugsstore Tam (vpravo Až tam s L’Oreal True Match Lumi).

Cítim sa ako nič vôbec, udržuje vašu pokožku, ktorá vyzerá ako skutočná, viete, ľudská koža, a to vyzerá rovnako úžasné v fotkách, ako to robí v reálnom živote, dokonca aj vonku na slnečný deň!

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Pre vzorkovníctvo nájdete v mojom pôvodnom preskúmaní.
Ako odtieň začne číry, ale môžete ho postaviť až do média. Nemôžete to naozaj tlačiť ešte viac, než to, ak sa nemiešajte v korektori (a ak to urobíte, odporúčam, aby sa na chvíľu ultra HD, pretože sa veľmi dobre spájajú).

Hydro odtieň má prírodný demi-matný povrch, takže odráža svetlo tak mierne, a má tiež malý pórovitý vplyv. Veľmi podobné úžasnému (a oveľa drahšiemu) NARS VELVET MATTE TIMPTY NARS, ale s dotykom menším pokrytím a oveľa viac zvlhčujúceho vzorca.

YUP, to je nárast hydro.
Ďalší dobrý deň pokožky s Hydro Boost

Dodáva sa do banda odtieňov od svetla až po tmavé (som mac nc42 a nosiť med 85), a keď si vyberiete jeden, majte na pamäti, že by to mohlo oxidovať na teba … to určite robí na mňa. Honey 85 vyzerá svetlo, keď to aplikujem, ale vyhovuje mojej pleti tón len v pohode do minúty alebo dvoch. Ale kvôli tomu, nájsť najlepší odtieň môže byť zložitý, takže držte na svoje potvrdenie.

REKLAMA

Dokonca aj po tom všetkom, som stále vyfúknutý tým, ako dobrý je tento základ na takej citlivú cenu. Je to určite unsung hrdina. * cue stojaci ovácie! *

Vaše priateľské kúzlo kúzlo,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *