Urobte “The Double Purple”

Som 100% na palube na kávu, rovnako ako Gunmetal Eyeliners (sú to na pracoviskách, určite), avšak v niektorých prípadoch, ktoré chcete – nie, potrebujete! – nosiť niečo okrem obvyklého, rovnako ako to, keď niečo, čo sa mi páči telefonovať “The Double Purple” prichádza do hry.

Pridaním krásneho fialového gradientu do spodných liniek Lash môžete integrovať žiarivú komplexnosť vo vašom make-upu, zatiaľ čo vyvíjajú veľmi málo úsilia.

REKLAMA

Tento návrh je vynikajúci pre menšie viečka, ako aj tvary očí s kapucňou, pretože zaostrenie je na spodných linkách.

Tu je to, čo budete potrebovať

Chyť dve z vašich preferovaných fialových vložiek na ceruzku – jeden ľahší, jeden tmavší.

Mali by byť blízko vo farbe, že keď ich vidíte na strane vedľa seba, sa vám páči presne to, ako vyzerajú. To znamená, že by mali byť pre vás harmonické.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

REKLAMA

Tmavší odtieň by mal byť ten, ktorý môžete nosiť na svojej vodoryse bez toho, aby ste sa rozmazali, ale mal by to byť aj krémová dostatočná na miešanie. Ľahšie odtieň by mal byť aj krémový dostatočný na rozmazanie.

Tu je to, čo robíte

Začnite tým, že podšívka spodnej čiary s tmavšou farbou, ale -> to nemusí byť veľmi elegantné. Si úplne v poriadku, ak skončíte s trochou rozmazania, rovnako ako tam medzi vašimi riasami alebo pozdĺž vašej dolnej linky.

Po nakreslení vodorychu, dot a niekoľko kruhov medzi vašimi riasami s presnou rovnakou tmavou ceruzkou. Potom sa rozmahľajte prstom, make-up špongiu, okraj plochého očného očného očného očného očného očného očného očného prípravku alebo návrh ceruzky.

Ďalej získajte svoj ľahší fialový, rovnako ako umiestnenie niekoľko bodiek na vrchole tmavšej rozmazanej vložky. Zmiešať sa, kým sa dve farby na spodnej linke brúsenia vyzerajú bezšvové.

Páči sa mi, aby vložky dobre, rovnako ako tesné proti mojim riadeniu / nižším linke. V podstate nechcem, aby ich zatúlili, rovnako ako ďaleko od toho, čo si beriem tú farbu, Crazier Verím, že očný make-up vyzerá. Všetkým spôsobom, aj keď, ak idete na Edgy, cítite sa úplne zadarmo, aby ste ho nakreslite čo najviac chcete!

Keď ste hotoví, budete mať jemný gradient, ktorý sa posúva z tmavej (na vodovodnej linke) na svetlo (na vašej dolnej čiare Lash).

Niekoľko tipov

Neutrálne oči! Dvojité fialové môžete spárovať jednoduchým prádelou hnedých alebo neutrálnych / nahých očných tieňov na veko. Obzvlášť sa mi páči kombinácia medvedíkov TEDDY BEAR, pretože tiene sú všetky matky (takže sú láskaví k “skúsenostiam” na mojich viečkach), ako aj keďže hnedé / opálené odtiene sa neopierajú tak dobre teplé alebo Tak tmavé, môžem ich dosť opotrebovať akýkoľvek typ kombinácie fialpínov.

Dostať toasty. Teplé oranžové-hnedé, rovnako dobre píše s fialovou vložkou. Dvaja vyskúšať: Mac mäkké hnedé alebo mac sedlo.

(Golden) Taupe je DOPE. Môžete tiež urobiť aj zlatú taupe na vašich viečkach. I’ve been all about MAC Woodwinked layered below MAC Satin Taupe as of late.

Je to všetko o rovnováhe. I would likewise suggest tightlining your upper lash line with a gray, taupe or brown eyeliner; otherwise, the purple on the bottom can look heavy.

Extra credit rating points. If you’re feeling additional fancy, get a purple eyeshadow, as well as blend that on top of the liners on your lower lash lines.

Vaša priateľská komunita kúzla narkoman

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *