Make-up, rovnako ako krása blog pondelok ankety, vol. 489

fialová vždy ma robí pocit, že môžem dominovať svetu! ?

Takže … Čo je to pondelok?

No, nie je to presne anketa. Je to skôr neustále sa vyvíjajúci (devolving?), Trochu náhodný zoznam obáv, ktoré som odviedol návštevníkom každý pondelok ráno za posledných 10 (!) Rokov. (Je to ako Kickstart pre váš mozog.) Vždy som si užil čítanie vašich odpovedí v komentároch, rovnako ako dúfam, že sa vám páči čítanie bane.

1. Vysvetlite svoje oblečenie!

Dievča, OK. Cítim sa, že som opakoval LOADHOG Day Day Loop, pretože práve teraz som v smradľavý, spotený post-cvičenie oblečenie … A cíti sa ako ja som vždy v smradľavý, spotený post-cvičenie oblečenie, lol!

Môže to byť kvôli pravde, že som práve dokončil krátky beh na bežeckom páse. Predtým, než si sadnem, aby som písal, najmä ráno, rád by som sa dostal svoje kohúty, rovnako ako najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je s rýchlou triedou hiit na youtube alebo míle alebo dva na bežeckom páse.

REKLAMA

Potenie tiež pomáha mi vstať, rovnako ako jasné moje hlavu …

Mimochodom! To bola moja dlhotrvajúca metóda uvádzania, že som dnes von. Povedzte vám vďaka vám, opátstve v komentároch, za zavedenie mňa do linky. Ich oblečenie sú tak rozkošné, rovnako ako cenovo dostupné. Používam Sarah podprsenku v tlači Bahamas, zodpovedajúce Bahamas Swift Shorts, ako aj Black Boyfriend Tank.

2. Rozumiete, kto ste?

WOW! – To je vážny záujem o pondelok zatmenie ráno, avšak áno, mám pocit, že chápem, kto som. Rovnako som sa však cítim, že stále rastie, rovnako ako meniť ako osoba.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Chápem tú ženu hlboko, dole vo vnútri, rovnako ako sa mi páči, avšak niekedy ma riadí blázon!

3. Presne Ako dlho to trvalo, kým ste naozaj zistili, kto ste?

Nemyslím si, že sme niekedy urobili úplne zisťovanie sami, pretože život, ako aj veci, ktoré sa vyskytujú pozdĺž metódy modifikácie veci, však pre mňa, naozaj som sa začal cítiť, že som bol nakoniec skončil bytosťou mal byť v mojich neskorých 30s, takže to trvalo chvíľu.

Obdivujem tých ľudí, ktorí chápu sa z get-go. El Hub je taký. Nebola to však taká metóda pre mňa. Zmenil som toľko v priebehu rokov, čo mi pripomína – som tak vďačný, že som nevyrastal vo veku sociálnej siete, ako aj na internetových personátoch, pretože sociálna sieť môže byť pochopenie pasce.

I Dunno … Aké sú vaše myšlienky na to?

4. Čo robíte, keď nechápete, čo s niečím robiť?

I freakin ‘stánok! Vážne, som stál tak dlho, ako môžem, rovnako ako ja využijem čas, aby som sa upokojil, ako aj odstrániť hlavu.

Keď i reagujem na niečo hneď, som s väčšou pravdepodobnosťou urobil nerozumné rozhodnutia … Trvalo mi dlho, kým si človek vymyslel. Mimochodom, stal som sa tak dlho, ako môžem, ako aj v tomto procese, že som si viac hlbokých dychov. Ak mám čas, budem tiež telefonický hovor El Hub, ako aj moji rodičia, alebo jeden z mojich priateľov, ako aj o požiadanie poradenstvo.

5. Mali by ste zostať alebo by ste mali ísť teraz?

Takže, program, ktorý musím spievať, že teraz. “Mal by som zostať alebo by som mal ísť?”

Zatiaľ čo verím, že stále je v sedení, mali by ste ísť! Choď von, ako aj vidieť svet. Vidieť všetko.

Teraz sa dostanem z týchto oblečení, muž! Hoci musím uviesť, že sa veľmi rýchlo vysušia. Pot potu sa dostane do éteru.

Predtým, než skočím do sprchy, môžem len uviesť, že verím, že si skvelý? SI SKVELÝ!

Buďte opatrní sledovaní Eclipse dnes. mať nádherný týždeň.

Vaša priateľská komunitná krása,

REKLAMA

Karen

P.S. Obavy na kopírovanie / pastu.

1. Vysvetlite svoje oblečenie!
2. Rozumiete, kto ste?
3. Presne Ako dlho to trvalo, kým ste naozaj zistili, kto ste?
4. Čo robíte, keď nechápete, čo s niečím urobiť?
5. Mali by ste zostať alebo by ste mali ísť teraz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *