HOAAY PRE DANSKO CLOGS!

Oh, Ahoj tam, potešené nohy!
Vďaka, Gals, na odporúčanie Dansko Pracovné upchávky. Našiel som základný border kožený pár (nič fantázie) v DSW v sekcii Predaj na Deeeeeep Zľava – päťdesiat dolárov! Sú normálne 109 dolárov na DSW a online, ale z nejakého dôvodu bol tento pár jediným párom, ktorý som mohol nájsť v obchode za túto cenu. Divný!

Mimochodom, nebol som si o nich najprv si istý, pretože keď som ich vyskúšal v obchode, vyzerali trochu vysoké, oblúková podpora sa cítila takmer nepohodlne tuhá, a preto, že časť, ktorá objatia päty, nevyvoláva ako vysoko Ako moja tenisová obuv robia, bol som vystrašený, vypadol by som sa z nich, ale uvažoval o tom, že boli nad polovicou, práve som prešiel.

REKLAMA

Páči sa mi zavolať túto farbu “polosladkovej čokolády.”
Nosil som ich takmer dva týždne a moja dobrota, milujem ‘EM! Každý deň moje nohy, späť a moje boky sa cítia lepšie a lepšie.

Z boku vyzerajú dosť vysoko, ale keď ich skĺznete, cítia ako byty. Najprv som bol nervózny, ale myslím, že podstatná oblúková plocha je z nejakého dôvodu, pretože moje oblúky sa cítia * extrémne * bezpečné a podporované. Nemám pocit, že som sklopený dopredu ako ja v pätách.

Bočný pohľad. Päty vyzerajú vysoko, ale keď mám topánky na nohách, cítia sa ako byty.
Dievčatá na pekárii odporúčali, aby ich na niekoľko hodín narazili, a potom rampovali na plnohodnotné oblečenie. Povedali mi, aby som priniesol svoju tenisovú obuv a prepíš do nich, keď moje nohy potrebujú prestávku, ktorú som robil.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Jeden posledný pridaný bonus: upchávky sú oveľa jednoduchšie čisté ako mesh / tkaniny TENNIES. Keď sa múka alebo poleva končí na mojich nohách (čo je nevyhnutne sa deje), všetko, čo musím urobiť, je vymazať to ideálne!

Vidím, prečo ľudia, ktorí sú na svojich nohách celý deň, odporúčajú ich s takýmto vášňou. Naozaj robia prácu!

Moje nohy (a celé telo, naozaj) ĎAKUJEME ĎAKUJEME NA DOHĽADOVANIE.

Váš priateľský sektorový závislý,

REKLAMA

Karen

P.S. Videl som to v práci včera a praskli ma! Len v prípade, že ste sa snažili nájsť náhradné diely pre váš jednorožca …

P.p.s.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *