SATINY viečka, červené pery, ako aj mäkká čierna mačková vložka: piatok sa zaoberajú dňa s double intenzívnymi očnými eyhadowmi

pomocou novej NARS Double Intensity Eyeshadow Palette
Slnko je tam …

Niekde …

REKLAMA

Je k dispozícii niekde za represívnou polievkou (now) svetlo sivých mrakov nad naším vrcholom tu v Novato, ale aspoň to nie je prší! No indikuje, že som visel von na palube v pároch korisť, ako aj pitie Margarita alebo čokoľvek, ale zdá sa, že BRANGEDDDON 2014 má aspoň dočasne pozastavené.

V porovnaní s včerajším monzúnom je súčasný menší smútok. Rovnako som sa snažil vstreknúť trochu oveľa viac jasnosti do môjho make-upu, žiarivé neutrálne veko s mäkkými čiernymi očami očami, rovnako ako jasne červený pery.

Zrkadlové obaly, takže môžete obdivovať “chudobné ja …
Začal som tento vzhľad s novou kombináciou NARSISSISTSISTSKOSTI DUAL INTITNOSTÍ EYHADOW (79 USD, ktoré sa týkajú NARS obchodov, ako aj na webové stránky NARS 1. 1. 2015; na počítadlách 1. februára 2015 … a ja som sa ospravedlňujem vo vývoji, ak by som sa ospravedlňujem Keď o tom hovorím, pretože ma poháňa divoký (ja som tiež veriť, že čiary na panvíc sú hypnotické).

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Dobrý deň, Lovah!

Dual-intenzívne očné tiene majú očarujúci satiny povrch, ako aj môže byť použitý mokrý alebo suchý.

Vyvádzam Hella Frosty, viem, ale keď ste ich nadobudli do kože, mráz sa zmení na atraktívnu čistenú patinu (to ešte nezvyšuje moje jemné linky).

Páči sa mi vzorec, ktorý musí byť fantastický pre nováčikov (alebo kohokoľvek), pretože je to nádherne jednoduché na miešanie.

Kombinácia pozostáva zo siedmich opätovne podporovaných odtieňov z čiary duálneho intenzity – Europa, Himalia, Subra, Andromeda, Lysitea, Giove, rovnako ako SYCROX. Všetky krásne, nositeľné farby, najmä neutrálne, s posypením ekologického, ako aj modrej.

Kombinácia tiež obsahuje obmedzenú edíciu hnedé očné tiene s názvom Ursa hlavná, bohatá, teplá hnedá asi na polceste medzi matkou, ako aj saténom, ktorý sa mieša ako tlačidlá, dieťa. Je to tak dobré. Mohol by som stráviť celý deň, ktorý by som ho chrbát, rovnako ako ďalej v záhybke, rovnako ako robiť bitové kruhy vo vonkajšom rohu …

Urobte si poznámku, aby ste prešli na webovú stránku NARS od 1. januára 2015, alebo zamierte do jedného z Boutiques na NARS, ak máte záujem. Alebo sa vykazuje, kým sa nezobrazí na počítadlách 1. februára.

Dvojitá intenzita eyhadow kombinácia Swatchats Dry (horný riadok), ako aj mokré (dolné riadky)
Len som uviazol s NARS pre zvyšok vzhľadu.

Na mojich lícach som urobil ľahký obrys s Laguna Bronzerom, potom, aby sa final final rezané červenali na jablká mojich lícach, rovnako ako poprášené malé množstvo miss slobody zdôrazňujúce červenať prášok na mojom hornom lícne kosti. Všetky tri výrobky sú z kombinácie online dominancie na dovolenke.

Pre moje pery, som lemovaný, rovnako ako plnené ich s pravou červenou červenou kreslou zamat na pery pery v nihiwatu, potom vrstvený krémová šarlátová šarlátová nórska plodová rúž v Rita na vrchole.

Mimochodom, ak sa vám páči červené pery vyzerá, že nie je rovnako dobre oranžová, táto länka na pery / lipstick combo je amise-gule.

Tiež som pridaný jasný jahodový ružový NARS Quito lesk na vrchole pre ďalšiu sviežosť.

REKLAMA

Ani trimageddon 2014 by nemohol stáť rovnako ako rozjasňujúci výkon NARS.

Vaša priateľská výzva na odvolanie komunity,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *