Nedeľa s kartami Mačka, Makeup, ako aj odvolanie Blog Mascot, Zv. 423

10 vecí, ktoré môžete alebo nemusíte pochopiť

Je to HO pre vaječný žĺtok, a.k.a. “Egg Yolk Connoisseur”.

Je to slušná opatrovateľka. Bude sa stretnúť so mnou, rovnako ako Connor, pokiaľ dostane maznáčik niečí ruku, či už je moja alebo dieťa.

Bude zdvorilo obťažovať vás, aby ste dostali mokré jedlo v 9:30 každú noc, na bodke. Bude sedieť v kuchynskej oblasti dvere, ktoré sa pozerajú, rovnako ako pozerá, rovnako ako sa pozerá, kým ho nepoznáte …

Rád ma dohliada, keď som využijem Loo veľmi prvú vec ráno, ako aj on je veľmi trvá na tom. On bude poškriabať pri dverách, rovnako ako aj keď je to len otvorené kúsok, využije jeho obvod, aby tlačil svoju metódu.

Vo svojom starobe, on práve neposkytuje sh * t už. Všetky veci, ktoré využili na to, aby ho obťažovali ako mladšiu mačku, ako som ja bežali na bežeckom páse, keď nažil na posteli. Využil, aby opustil priestor od hluku, ale teraz je ako, “whatev …”, rovnako ako len držať naspäť.

Stále sa skončí po jedle mokrých jedál. Ušetrí celú svoju energiu, aby išiel úplne dolu divokú za 15 pevných minút po dokončení svojej omáčky.

Ak som v kuchyni, rovnako ako otvorená plechovka, bude tam dole za menej ako 10 sekúnd, bez ohľadu na to, čo. Naozaj si to čas. Spočítam hlasný. Minulú noc som otvoril plechovku čiernych bôbov, ako aj to, že mu to trvalo 7 sekúnd.

Je zhoršujúci sa okolo nôh, najmä keď som sa otočil. Niekoľkokrát som nad ním zakopol. To sa zvyčajne vyskytuje v kuchyni.

Úprimne, často verím, že sa roztiahne Connor. Keď je mimo jej balenia ‘n’ Hra, rovnako ako ona je vo vnútri, pozerá na ňu, ako keby povedal, “Neeve, Neeve. Som vonku, rovnako ako nie ste. ”

Je to spôsobilá, ako sa použil na kradnutie jedla. Keď bol mladší, bol dosť zdvorilý o odchode na ľudské jedlo na ľudí, ale teraz sa ho musím užívať ako jastrab. Nemôžem opustiť žiadny typ jedla bez dozoru, pretože sa dostane z neho v ústach, rovnako ako utiecť alebo začať piť svoj mliečny čaj, keď nehľadáte.

Vaše priateľské odvolanie komunity,

Karen, rovnako ako karty

REKLAMA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *