Sobota Surfing: 30. september 2017

Čo sú tieto? Persimmatoes? Mini-Pumpkins?
Ďalší deň, ešte jeden obchodník Joe Shout-Out.

Čo Čo!

REKLAMA

Čokoľvek kámo. Som tam veľa … Čo môžem povedať?

Nie sú tieto malé tekvice cuuuute? Môj veľmi prvý veril bol, “môžem jesť týchto chudobných chlapcov? Avšak to neverím. Verím, že sú len pre zobrazenie.

Moja druhá verila bola, “ooh! Skvelé farby pre make-up vzhľad. ” Možno krémová, satiny načervenalý oranžový pery s hrubou okrídlenou vložkou v čiernej zelenohnedé s nádychom zeleného zlata. Alebo možno ombre vložka, ktorá ide zo zeleného zlata v vnútornom rohu na začervenanie nazelenohneho k vonkajšiemu krídlu?

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

A čo tváre? Možno oranžový červenať? Avšak to môže byť oranžový overkill … Neviem. Najprv by som musel vidieť pery, ako aj vložku.

Hmm, poskytovanie nápadov …

Zľava: Mac Nifty Neon, Mravy, Neon Orange, ako aj tak Chaud; Nars Geraldine
Svetlo oranžová na ľavej strane nie je dosť bohatá, obv, avšak by som mohol s najväčšou pravdepodobnosťou zistiť metódu, aby to fungovalo. Možno ako krémový červenať?

Čo si myslíte, že musím urobiť pre pery? Mac Chili? Tom Ford Flame, Cristiano, divoký zázvor? Nars Lana?

Zatiaľ čo premýšľate, že práve tu je niekoľko odvolacích príbehov, ktoré ma tento týždeň mysleli.

Moja preferovaná časť tohto príbehu o kultovej dohode so smotanou La mer je, keď Max Huber, osoba, ktorá ju vyvinula, dáva krém do oka.
Nie na jeho viečko, ale ako v jeho oku.

Stock Photography Vendor Getty Obrázky Bans Fotografie, ktoré boli photoshopped, aby, aby dizajn vyzerali riedidlo alebo oveľa lepšie obdarený, avšak naozaj, idú len v polovici, pretože oni * stále * prijímajú fotky s digitálnymi úpravami vlasov farby, koža (ako s ACNES as Ako aj vrásky odstránené), ako aj tvar tváre (napríklad Nose chudnutie).

Ako dekódovať Krása / Starostlivosť o starostlivosť o pleť

Bol som presunutý týmto blogom publikovať na modifikácii, rovnako ako sa veria o tejto citácii celý týždeň: “Modifikácia dnes označuje rozlúčku, ale tiež označuje ahoj …”

Celosvetové pleť-zosvetlenie biz je booming … A to ma vonkum, človek.

Čo znamená hypoalergénna skutočne?

Viac dôkazov o tom, že Estée Lauder je vo všeobecnosti spustený SH * T v kozmetickom priemysle: Akcie podniku za posledných šesť mesiacov zaručili 27,4%.

Tento príspevok je trochu suchý, ako aj technický, ale domnievam sa však, že je to dobre stojí za kontrolu informácií o bezpečnosti zákona o osobnej starostlivosti, ako aj kozmetické modernizácie pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhov z roku 2017, ktoré by mohli ovplyvniť odvolaciu bezpečnosť výrobkov v Spojených štátoch.

Tech, ktorý išiel do NYX App.

Mama využíva svojich mladých ľudí ako pozície, zatiaľ čo ona kradne make-up …

Múdre slová z Rose-Marie Swift, tvorca rms krásy: “Moje jeden odporúčania nie je online vo vašom ego. Keď veríte, že pochopíte, čo ste už stratili. Bol som na trhu už viac ako 30 rokov, ak nie oveľa viac, rovnako ako ja stále objavím veci každý deň. Nikdy nezatvorte svoje vedenie nových nápadov, metód, ako aj šancí, ktoré vám môžu poskytnúť. ”

Ok, kto je pripravený ísť do Starbucks so mnou?

Môžem tiež hojdať od Peetov. Avšak klesnem ísť na modrú fľašu. Je to tak dobré, ale ten, keď som išiel, bol som až tri dni.

REKLAMA

Majte fantastický víkend, môj priateľ. Pokúste sa dostať do nejakého odpočinku, ak môžete.

Vaša priateľská výzva na odvolanie komunity,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *