‘Pretože človek nikdy nemôže nosiť dostatočné neutrálne: dohodu s dňom s Nude Dude Dude Hlasitosť 2 Eye By Thebalm

Cítim sa ako každá žena (a každý mladý chlapec, ktorý má rád make-up; áno, chápem ťa Rest Tam, rovnako ako sa mi páči !!!) má predvolený make-upový vzhľad, ktorý sa obráti na vždy, keď požiadajú, aby sa cítili len rovno-up pekný … a to určite som potreboval dnes ráno, pretože som sa zobudil vyčerpaný dnes, vole!

Pre skutočné, mám včera večer ako dve sekundy spánku. Vietor bol blázon hlasný, rovnako ako hustil celú noc (“Awooooo!”), Ktorý ukončil karty, ktoré tesne strávili celé večerné bežecké okruhy okolo spálne, klepali veci z komitrov, lezenie okolo mojich prsia, ako aj typicky Robiť nezbedné tabby veci.

REKLAMA

Že mačka! Keby nebol takí rozkošne Squishy, ​​bol by som na neho najlepší šialený.

Páči sa mi tento blázon
Netreba dodávať, že som potreboval dnes ráno pick-up, takže som si myslel, sakra, prečo sa zdržať robiť niečo make-up-múdry, že som naozaj rád nosiť, takže som skončil, že som robil preferovaný pohľad na nosenie v celom rozsahu Svet – hnedé dymové oči, ružové líca, ružové pery.

JEP, STANDNUTÝ MAH.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Kľúčové produkty Používam v tomto vzhľade

Kľúčové produkty …

NARS Lipgloss v tureckej potešení

ARDENCCE INN INN REPSTICK V MLAŠKACH V AMERICKEJ

Mac pery ceruzka na okraji k okraju

RIMMEL Prírodný bronzer v 002 Sun bronz

SEPHORA Microsmooth Tvarovanie tvarovanie Trio v vznešení

Nars Double Intensity sa červenať v adorácii (zmiešal som dve odtiene spolu)

Thebalm nahý vole objem 2 kombinácia (neohrozená ako základňa okolo viečka, perfektné v záhyb, fantastické v vnútorných rohoch, ako aj v poriadku na viečkach; Tiež som sa zmiešala v niektorých teplých oranžových hnedej mak očné tieň v štruktúre v konštrukcii Teplé veci sa trochu)

REKLAMA

Otázka pre vás: Aký je váš Go-to Makeup Look – Ten, ktorý sa obrátite, keď požiadate o zvýšenie a / alebo chcete cítiť ako najlepšia verzia seba? Pýtajte sa mysle chcú vedieť!

Vaša priateľská komunita kúzla narkoman

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *